Wpis z mikrobloga

@atteint: witam konsumenta. jeszcze ze 3 tygodnie miną raczej zanim Cię jakaś stabilizacja zacznie, białko delta fosb Cię szkaluje XDDD
No, ale z nim się #!$%@?ć nie da, także nie powalczysz nawet xD
pozdrawiam serdecznie
@Hissis: również witam, mordo.

zasnęło mi się wczoraj szybciej, niż się spodziewałem. :D dopiero odczytałem co pisałeś, a teraz googluję czemu ΔFosB taką #!$%@?ą jest i zatruwa mi życie. coś jest z tymi trójkątami na rzeczy, chyba teoretycy spiskowi mają rację co do iluminatów.

@Szypkomulasz: bardziej czy jak. w sensie zacząłem na spontanie, trwam na spontanie, pewnie skończę na spontanie. ale póki co słowo daję, że mam fazę bez
@atteint: no co prawda ja to na rzucaniu zarzucania dragów akurat się raczej nie znam, bo rzadko kiedy w ogóle takie czarne wizje miałem, żeby to starać się robić, no ale za każdym razem kończyło się to bardzo źle, także jeżeli miałbym polecić, to nie polecam, ale każdy jest inny, i mam nadzieję, że nie na każdego przyjdzie kiedyś czas xD
delta fosb szkaluje Ci #!$%@? #!$%@? układ nagrody. Podobno jak
@Hissis: aaawwwwww. uśmiałem. się. :D uwielbiam cię.
przyznać muszę, że obecnie czuję się jak ofiara dwubiegunówki w okresie manii, a obawę we mnie wywołuje myśl, że ten stan zapewne wkrótce się skończy.
a wtedy właśnie może przydać się memantyna, o której wspominasz. swoją drogą dziękuję za wspomnienie o tym, pojęcia nie miałem, że takie coś istnieje, z nootropów stosowałem tylko piracetam i to wyłącznie dla podbicia fazy po mdma. :DD
BTW
@atteint: https://www.facebook.com/886994754646305/photos/memantyna-jako-nowatorski-%C5%9Brodek-leczenia-zaburze%C5%84-uk%C5%82adu-nerwowegomemantyna-jes/2097056310306804/
masz tutaj coś + są linki do badań, mam też na komputrze pełno badań i jakichś Polskich opracowań, ale to sporo szukania :P
Jakby co to też miałem do ogarnięcie kilogram memantyny za 7k pln bodajże, przekładając to na cenę ebixy czy innego tam gówna aptecznego ofc. na reckę, to wychodziła kilkunastokrotna przebitka bodajże xDD
ale nie wiem, czy oferta jeszcze aktualna
aktualnie trochę zabiegany jestem chwilowo, ale jak
@Hissis: jak coś, to możesz i na PW podesłać, mam odblokowane stale. a ogólnie to z częstotliwością kilku razy na godzinę na pewno jeszcze powiszę na wykopie przez kolejne kilka godzin. także nie krępuj się, dawaj, zapraszam. :D

Jakby co to też miałem do ogarnięcie kilogram memantyny za 7k pln bodajże


swoją drogą uwielbiam takie oferty, mordo. :DD
@atteint: a, ps. fajną mi dupę do sprzątania klatki schodowej zatrudnili, nie wiem co to ma za znaczenie i po co ta informacja, ale to pokazuje, że zmiany są dobre, kiedyś to paskudne stare raszple sprzątały, a teraz takie młodziutkie dupeczki, miłe i uśmiechnięte, no także ten xD
@Hissis: mówisz? bo z ręką na sercu mógłbym powiedzieć, że w życiu nie widziałem nie tylko młodej sprzątaczki, ale także i atrakcyjnej, także combo weszło i kumulacja. swoją drogą zabawne, że o sprzątaczce wspominasz, bo w ubiegły piątek "moja" zawitała u mnie na klatce i -#!$%@?, no poczuj to tylko- #!$%@? umyła co drugi schodek. od ostatniego piętra, po sam parter #!$%@? umyła co drugi schodek. :DDD
@Cybek-Marian:

pewnie, i ładnie pachne zarazem xD


to małżonka zadowolona? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

i wiesz jak to jest, jak się tylko zechce, to zawsze znajdzie się coś, by na to ponarzekać, a ja znalazłbym, #!$%@?, wiele, ale nie po to tu jesteśmy. tak więc powiedzmy, że kwitnę. a na pewno kwitnie moje poczucie absurdu.

w ogóle update w sprawie sprzątaczki - chwilę temu dzwoni mi do
@Cybek-Marian: siemanko #!$%@? łokieć kolanko. Ty mordo, zdaje mi się, że trochę bajerowałem ostatnio Twoją kobitę, ale to nie tak, żebym był jakiś frajer, co na dupy ziomków się czai, tyko to też moja narzeczona jakby nie było, należałoby o tym pamiętać jednak. Ja proponuję jakiś podział zrobić może, żeby zgrzytów nie było czy coś, bo ja awantur nie szukam xD
@Hissis: @Cybek-Marian: :DDD

ja to myślę, że jak by nie było, to by na dobre ten spacer wyszedł, bo spacery już to do siebie mają, że dobrze robią. nie jest to poziom dobrzerobienia jak ma w zwyczaju dobrze robić choćby kobieta, czy taka metylenodioksymetamfetamina, ale wciąż. :D
no i ostatecznie, to by rozchodził złość i gniew na spacerze, nie. :D
@atteint: O, ta Twoja sprzątaczka to ewidentnie jakaś taka roztrzepana jest, albo myła co 2, żeby potem wchodzić i schodzić bez zostawiania śladów xDDD Jak murzyn po przejściu dla pieszych, coś w ten deseń.
apropo sprzątania klatki schodowej, to też mam historię patologiczną to przytoczę za moment xD