Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 22
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Ja już wstałem i mam dla was informację, jest 07:02:00, Środa, 17 lutego 2021. Imieniny: Aleksego, Zbigniewa, Łukasza. Słońce podniesie się dziś o 07:03. Świecić będzie 9 godzin i 54 minuty, w zenicie znajdzie się o 12:00 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 16:58. Ciemna noc zapadnie o 18:16, ale gwiazd można wypatrywać od 17:35.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Ja już wstałem i mam...
  • 36
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
Ja dzisiaj z pracy wiec bez oznaczeń.
Minusy nowej pracy: trzeba #!$%@?ć (norma, norma, norma), w uj chodzenia w roboczych butach ( musze poszukac jakis mieciutkich wkladek), wstaje o 3.30 kiedy jeszcze wilki na polu buszuja, mialam byc na wozku ale jednak nie jestem, po przerwie zagadam kolejny raz o mozliwosc przeniesienia, ostatni najgorszy minus- nie moge zadawac pytan xDD
Dobrego dnia i do jutra :)
@zt_im pamietaj, ze koty to skureysyny
Dzień dobry. @slabehaslo wracając do wczoraj to brak szczególnych planów na wolne.

nie mogę zadawać pytań


@nie_mowie_po_kociemu to jest chyba najgorsze podejście w nowej robocie, bardzo łatwo można w te sposób zniechęcić pracownika albo nowy pracownik zacznie robić coś zupełnie przeciwnie do tego jak powinien. Dziś wstaje na śniadanie, chce wyciągnąć szynkę i dostaje informacje zza pleców od mamy, że dziś post ścisły ( _) i tyle było z
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@micke: @TomTailor100 @Sikorka2017: @Wejszlo: @wynalazek_one @Dioddy @Pjotsze @Dziesion: @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @MalaGlupiaMiejscowosc01 @bolorollo: : @AllGoesWrong: @slabehaslo: @shitty_support: @petla_sprzezenia: @omi-omi: @mobutu2: @Dddkop: @algus: @Hansim33: @nie_mowie_po_kociemu: @Glupiii: @piupiulaserem
@Jurgen_Van_Beethoven:
Kurr, jakiś Januszostwo dziś poznałem XD
Firma, z której się zwalniam, uznała, że mam im oddać używane ciuchy robocze, jakie mi z łaską dali po prawie 7 miesiącach roboty.
#!$%@?, zabijcie mnie

#!$%@?ł mi się piekarnik i zmywarka
nie działa mi i piekarnik i iskierniki przy palnikach, zmywarka cyklu nie skończyła
bezpieczniki sprawdzone, wszędzie indziej jest ok
nie wiem, co poszło nie tak
zalanej kuchni nie mam

@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @BuddyBud @Czarnoksieznik_z_Angmaru @Dddkop @demoniczna_purchawka @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Velixowski @Wejszlo  @wynalazek_one @zawodowi3c @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @petla_sprzezenia @TullamoreD @unizony_czlonek @slabehaslo @Hansim33 @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu @Berkel_88 @bibr @piupiulaserem @Najlepszy_kolega_Damiana
o.....i - #!$%@?, zabijcie mnie

#!$%@?ł mi się piekarnik i zmywarka
nie działa mi...

źródło: comment_1613557308ejlb6n8Mirrr4GsiIpAdWX.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@omi-omi: jak obydwie rzeczy nie działają to rzeczywiście, najpierw kable w obwodzie do sprawdzenia. Tylko przy takiej zabudowie będziesz mieć problem się sama dostać do przyłącza - trzeba jakoś dostać się pod blat, a ZA sprzęty. Skoro bezpieczniki całe to może po prostu SOMSIAD przerwał kabel? Warto iść i go wypytać o te i to ścianę.

@micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor100 @wyinwidualizowany @algus @unizony_czlonek @Dioddy @MalaGlupiaMiejscowosc01 @martica @bolorollo @shitty_support @AllGoesWrong @Dddkop @Jurgen_Van_Beethoven @petla_sprzezenia @nivenerr @mobutu2 @omi-omi @keisezrG @TullamoreD @algus @Hansim33 @nie_mowie_po_kociemu @kolorowe_skarpetki @slabehaslo @Glupiii @Omixod @piupiulaserem @sizuuu @Najlepszy_kolega_Damiana


Dzień dobry! Zgnijemy w piekle bo na śniadanie zjedlismy kiełbasę upieczoną echhh. Najmłodszy nie tknął więc nasza trójka musi pójść na nieszpory aby otrzymać odpust zupełny, ewentualnie będzie trzeba kupić od jakiegoś sprzedawcy odpustów ( ͡°(
wynalazekone - ! spoiler
@micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu ...
@omi-omi stawiam że zmywarka, piekarnik i płyta podłączone są do jednej listwy zasilającej na której przepalił się bezpiecznik. Zobacz czy gdzies za koszem na smieci nie ma tej listwy.

@Dioddy uszkodzenie gniazdka spowodowałoby wywalenie bezpieczników, raczej wątpliwe przerwanie czy odpięcie kabla w gniazdku. Iskrzyłoby na luźnym połączeniu aż w końcu by się przepaliło i wywaliło 'korki'.
Jedną z zalet naszego kącika są porady różnorakie i dyskusje na wszystkie tematy jakie podejdą xD Uwielbiam Was.
Rozpadało się dzisiaj, ale dzięki temu mogłam z czystym sumieniem przespać się pod kocykiem po pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak to dobrze, że się zamieniłam popołudniówkami i odbębniłam swoją wczoraj bo dzisiaj chyba bym tam umarła.
Udanego popołudnia wszystkim ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@micke @
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@TomTailor100: brzmi jak moja historia w pracy xD
" ooo, masz lepszy nóż, ooo taki automatyczny, a pokaż!" godzine pozniej 3 szwy na kciuku i miesiac L4 xD
@Dioddy: niby mialam trzy dni szkolenia ale raczej nigdy nie jest tak, że wszystko sie zapamięta :/
Jeden dzień postu ale co mają powiedzieć osoby na diecie keto? Oni to już w ogóle nic nie zjedzą.
@buczubuczu:

oddać używane ciuchy robocze