Gorące dyskusje ostatnie 12h

Co zrobić jak cię otoczą.
    #blm #ciekawostki #bekazlewactwa

odpowiedzi (93)

A co jeśli powiem, że jestem Policjantem i:

- brzydzę się polityką PiS i tym co dzieje się w państwie polskim,
    - nigdy nie napisałem mandatu za brak maseczki i nigdy nie brałem udziału w rozpędzaniu zgromadzenia,
    - martwi mnie to jak bardzo podzielony jest naród i każdy na każdego naskakuje,
    - jestem przeciwny 500+,
    - uważam, że wielu policjantów to bezmyślni debile, ale absolutnie nie zgadzam się z wrzucaniem wszystkich do jednego worka, bo w tej firmie pracuje kupa świetnych specjalistów z pasją,
    - posiadam tytuł magistra, ukończyłem maraton, pracuję w wydziale dochodzeniowo-śledczym i patrząc w lustro mogę powiedzieć, że jebię patologię i pomagam pokrzywdzonym (a nie jak to niektórzy myślą, że policjanci to tylko wąsate janusze po podstawówce pijące harnasia na kanapie).

To wtedy też mam przeprosić matkę i zdjąć mundur, a poza tym jestem debilem, cwelem i bezmózgą małpą? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

DISCUSS

#policja #koronawirus #polska #bekazpisu #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #oskarek87
    pokaż całość

odpowiedzi (251)

A co mi tam, zrobię ROZDAJO

Klasycznie, zielonki nie biorą udziału ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ZASADY:

Spośród plusujących zostanie wybrana jedna osoba, która wygra nagrodę, wyłączając osoby, które mam na czarnolisto

Losowanie odbędzie się dzisiaj o 21:37

POWODZENIA

pokaż spoiler #rozdajo #heheszki #humorobrazkowy #gownowpis #gry #ps4 #xboxone NAGRODĄ DLA ZWYCIĘZCY SĄ OSOBISTE GRATULACJE ZŁOŻONE PRZEZE MNIE W PRYWATNEJ WIADOMOŚCI, PODANE ZDJĘCIE JEST NIEPOWIĄZANE Z ROZDAJO
    pokaż całość

odpowiedzi (50)