Wpis z mikrobloga

Zgodnie z obietnicą dzielę się z Wami planem domu, jaki mam zaprojektowany na działce. Od razu zamieszczam sprostowanie:

Dom ma powierzchnię zabudowy 86m kwadratowych, a nie jak pisałem wczoraj 120. Projektant faktycznie powściągał moje zapędy, żeby nie wyszedł tramwaj. Około 120m będzie miała łączna powierzchnia utwardzona wokół domu wraz z tarasem.

Niestety nie mam wizualizacji ale pokażę Wam kilka rzutów oraz usytuowanie. Tak jak już pisałem w komentarzach, dom traktuję jako inwestycję. W okolicy deweloperzy stawiają coraz więcej domów i całych osiedli. Pomyślałem, że może warto ich naśladować, bo chyba do interesu nie dokładają.

Starostwo zawiesiło wydanie pozwolenia na podstawie art. 97 § 1 pkt 4 oraz art. 101 Kodeksu postępowania administracyjnego. Nie było żadnych innych zastrzeżeń do projektu.

Dzisiaj od rana dowiadywałem się również o co chodzi z naniesioną linią telefoniczną i poprzez wydział geodezji dotarłem i rozmawiałem nawet z projektantem, który to namalował. Miał to być światłowód z sieci toya. Toya zakładała światłowody w 2019 i tej instalacji nie wykonano. Czemu linia została na mapie, oczywiście nikt nie wie.
#sluzebnoscwolfika
whitewolfik - Zgodnie z obietnicą dzielę się z Wami planem domu, jaki mam zaprojektow...

źródło: comment_1613579774D7PSYG2cFmM5I4zcLAXhES.jpg

Pobierz
  • 88