Wpis z mikrobloga

Swego czasu tworzyłem modele 3d do gier, a teraz chciałbym to przenieść do rzeczywistości. Nie wiem czy mi się to spodoba, więc wolę nie wydawać od razu 250-400 euro. Która drukarka lepsza? Anet ET4 czy Anet A8? Jeśli trzeba będzie przerobić ją, aby działała lepiej to ok, jednak nie chciałbym tracić czasu na jej ustawianie+jestem laikiem.

Gotowe modele sprzed lat można wykorzystać czy wszystko należy od podstaw robić?
#druk3d #blender
  • 18
jednak nie chciałbym tracić czasu na jej ustawianie


@antarhei: jakoś pominąłem to zdanie. Może być problem z takimi drukarkami w tej cenie. I jak nie od razu to po 3 miesiącach się coś rozjedzie i trzeba będzie poprawiać/ustawiać.
A jak będziesz miał pecha to zanim zrobisz pierwszy normalny wydruk poświęcisz miesiąc na ustawianie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co do NLa pytaj gdzieś na grupkach na fb jest
@antarhei ender 3 pro wystarczy na początek. Tylko od razu z matą kupuj, szkło to wyższa szkoła jazdy, ja po roku zabawy z enderem nie drukuje na szkle bo konto nie idzie. Na macie jak już udało mi się ustawić to tłukę dosyć długo bez poprawek. Duże znaczenie też ma filament, firma firmie nie równa a nawet partia partii nierówna. Kupuj i nie przejmuj się na zapas. Aha, na anete nie patrz