Wpis z mikrobloga

Chciałbym przebudować dom, który jest typową PRLowską kostką, ale tak, by nie przypominał kostki, a najlepiej, jakby przypominał wiejskie domki (drewniana elewacja np, ogródek) tymczasem w internecie pełno jest paskudnych projektów odnowionych "kostek" wyglądających, jak deweloperskie bloki jednorodzinne czy mini korpobiurowce. Czy teraz jest taka moda na takie typu paskudztwa? Macie gdzieś może zdjęcia "kostek", które po remoncie przestały przypominać kostki, a jednocześnie wyglądają ciepło, rodzinnie, a nie jak deweloperskie mieszkania prosto z ksero?

#dom #remont #pytanie #remontujzwykopem #wykop #mieszkanie #zycie
AstraLavistA_Baby - Chciałbym przebudować dom, który jest typową PRLowską kostką, ale...

źródło: comment_1613604382sxXGpIaqpP6nszIGJD0Ryr.jpg

Pobierz
  • 3
@kubelek-classic: Mam trochę staroświecki gust jeśli chodzi o domy, podobają mi się te w stylu Podlaskiej wsi i chciałbym tak przerobić swoją kostkę. Sęk w tym że nie widziałem nigdzie takiej, ciężko mi to sobie wyobrazić by samemu zaprojektować, a 99% internetowych propozycji przebudowy kostki wygląda jak ten po lewo albo dużo gorzej :/
Podobają mi się takie:
AstraLavistA_Baby - @kubelek-classic: Mam trochę staroświecki gust jeśli chodzi o dom...

źródło: comment_1613649183dxalPDnH4pOzApoZ674wkP.jpg

Pobierz