Wpis z mikrobloga

@ovation: Przecież chłop robi streamy z chlania i tylko szuka jakiejś zaczepki, żeby zrobić show. Kawał buca z niego i tyle. Gdyby nie miał kamery to najpewniej by tak nie powiedział, no ale kontrowersja sprzedaje się najlepiej to wyszło jak wyszło.

Z drugiej strony, nazywanie osobę z nadwagą grubą jest oczywiście chamskie i poniżające, ale to ciągle są fakty. Gruba osoba jest gruba i nawet jak jebniesz komuś w zęby to
@ovation kim ty jesteś typie, że jesteś dumny z bycia chorym? Nadwaga/otyłość to są stany chorobowe. Zakładam, że jeśli randomowy gość w barze to zauważył, to masz duży problem. Więc się weź za siebie, bo w wieku 45 lat będziesz miał zdrowie jak siedemdziesięcio latek.
@ovation niepotrzebnie pozwalasz swojemu ego przejmować kontrolę nad swoim ciałem. Lew nie przejmuje się zdaniem owcy. I nie chodzi mi o to że ty jesteś kozak a reszta nie i patrzysz na nich z góry tylko o to że pozwolenie na to żeby dać się ponieść emocjom jest złe.
@ovation: Imo dobrze zrobiłeś. Nie powinno się tak mówić, bo może to i „stwierdzenie faktu” ale ciągle obraźliwe. Tak samo jak się nie wytyka komuś, że jest głupi nawet jeśli rzeczywiście jest albo pryszczaty, zezaty. Tak się nie robi. Ludzie zdają sobie sprawę ze swoich wad i takie teksty nie pomogą w leczeniu, a nawet zaszkodzą.
@ovation: Cham chamem, ale jakoś nie potrafię sobie wyobrazić sytuacji, w której rzuciłbym się z pięściami na kogoś z powodu tego, co jakaś nieznajoma osoba do mnie powie. Jaka z tego korzyść dla kogokolwiek? Debila lepiej olać i tyle. No ale nie tracę panowania nad sobą po alkoholu, może to klucz :P
@ovation: uważam, ze obrażanie kogoś czy to normalnie czy to " w żartach" nie powinno mieć miejsca. Zawsze mnie rozwala tok myslenia takich osób. To że ktos jest gruby nie oznacza, ze mozna po takim czlowieku cisnąć, tak samo jak ktoś jest za chudy, lub jak ktoś odbiega od standardów piękna. Uwazam, ze zrobiłeś dobrze, ze pokazales ze nie podoba Ci sie w jaki sposob ten ktoś do Ciebie powiedział. Normalna