Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy Ferenc zrobił to umyślnie, ale tym poparciem dla polityka Solidarnej Polski wprowadził niezły zamęt w ZP. Pomysł natychmiast podchwycili politycy SolPolu i bez żadnych konsultacji z koalicjantami zapowiedzieli, że Warchoł wystartuje na prezydenta Rzeszowa, czym zdenerwowali polityków PiSu, którzy w planach mieli wystawienie wojewody podkarpackiej - Ewy Leniart. Tymczasem dziś zarząd okręgu PiS decyduje, że muszą wystawić swojego kandydata w wyborach ( ͡° ͜ʖ ͡°).

PS. Gdzieś widziałem informację, że kandydatem Zjednoczonej Opozycji miałby zostać Paweł Kowal.

#neuropa #4konserwy #rzeszow
kezioezio - Nie wiem czy Ferenc zrobił to umyślnie, ale tym poparciem dla polityka So...

źródło: comment_1613653110Y8EV7ctPbOCM9CybFvEC5G.jpg

Pobierz
  • 9
@RandomowyMetal
@LebronAntetokounmpo

Nie męczcie dzieciaka. :D
Chłopak wzniósł się na wyżyny swej błyskotliwości stosując taką ripostę, więc niech ma swoje 5 minut niczym Przemo Wipler. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Poza tym, nie użyłem słowa 'prezydent', a jeśli chodzi o miasto, to miałem tu na myśli Białoruski Mińsk, co kolega kucyk zapewne zrozumiał, ale czytanie ze zrozumieniem niestety kuleje. Ot prawo młodości. ( ͡º ͜ʖ͡º