Wpis z mikrobloga

Przy obecnym wzroście liczebności ludzi i bogaceniu się (a przy tym dużo większym spożyciu mięsa) utrzymanie tradycyjnej produkcji mięsa tak, żeby wystarczyło dla wszystkich i było tanie jest niemożliwe. Już nawet nie patrząc na konsekwencje klimatyczne, które to wywołuje i potem utratę zasobów i terenów potrzebnych do produkcji.

Gates z wyprzedzeniem inwestuje w sztuczne mięso, połowa komentarzy:
"spisek robiom, teraz mienso nam bedo odbierac tera. bedą nam w próbówki wkładać co jemy"

#!$%@? co za ludzie. Nic, kompletne zero jakiegoś wybiegania myślami w przód. xD Zakres myślenia to maksymalnie do tego co jutro na śniadanie #!$%@?ą.

#szury #globalneocieplenie #nauka #klimat
Pobierz Kantar - Przy obecnym wzroście liczebności ludzi i bogaceniu się (a przy tym dużo wię...
źródło: comment_1613682209JD2Q8W6kZ88DPzKRyDNXmi.jpg
  • 40
Przy obecnym wzroście liczebności ludzi i bogaceniu się (a przy tym dużo większym spożyciu mięsa) utrzymanie tradycyjnej produkcji mięsa tak, żeby wystarczyło dla wszystkich i było tanie jest niemożliwe.


@Kantar: A na jakiej podstawie takie twierdzenie?
@fakoff: nawet jeśli by #!$%@?ł najlepsze steki i latał prywatnym samolotem to jego fundusze, które inwestuje w walke z ociepleniem czy w sztuczne mięso wielokrotnie niewelują skutki latania tym samolotem i żarcia steków.
Bez sensu takie emocjonalne arugmenty.

Do tego obrazka to ciężko się odnieść. Oczywiście znalazłem że źródło to ultra prawicowa stronka, więc na start powinieneś ją odsiać i wkleić jakieś bardziej neutralne.

Sama stronka z tym anti-racist math push
@Obruni: mnie bardziej rozwala, że to się zaczęło w sumie od marca. Gates po prostu zainwestował hajs w firmy robiące szczepionki antycovidowe. I od tego momentu mimo że w kwestiach klimatycznych czy pandemicznych mówi to samo od lat stał się wrogiem publicznym szurów i części prawicowców.

Po prostu sobie nakręcili na niego kampanie a że zwolennicy teorii spiskowych wierzą we wszystko jak leci to Gates to teraz ich ultra villan.
@Kantar: ale wiesz, ze bill przelał WHO 50mln $ miesiąc przed epidemia, PRZYPADEK? hmmm..... no #!$%@? nie, nie przypadek, po prostu przelewa 600mln$ rocznie darowizny i jest największym darczyńca WHO na świecie, biorąc pod uwagę wszystkie kraje, wiec wychodzi 50mln co miesiąc, w związku z tym ze co miesiąc przelewa nie tylko przed pandemia. OOO poważnie? On im płaci 50mln co miesiąc, no ciekawe za co? Czy to przypadek, ze WHO
@Obruni: ja tam myślę, że to ma swoje źródło tak w początku lat 2000. Ludzie mieli pirackie Windowsy na gównianych kompach, działało to koszmarnie i ciągle się wywalało, to do teraz mają do Gatesa uraz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@zrakiep: Cos ty, Gatesa nienawidzą ludzie, dla którzy do wysłania maila muszą wołać sąsiada, który się na tym zna :)) Czasy, w których Gates był chamem na rynku i trzeba obiektywnie przyznać wtedy był negatywną postacią są znane jedynie historykom. Z moich doświadczeń wynika, ze niewielu go już kojarzy z Microsoftem, natomiast większość uważa go za demiurga, który chce władzy nad światem . Jaja , nie ?
@Kantar:

nie wiem pewnie [owady] tez spoko moga byc


Owady to świetne rozwiązanie. Wytwarzanie syntetycznego mięsa jest w powijakach i nie wiadomo jak się rozwinie. Natomiast z posiadaną obecnie technologią spokojnie możemy hodować owady na masową skalę. Jest to niesamowicie tanie (małe zapotrzebowanie na paszę, wodę, przestrzeń i energię w stosunku do ilości pokarmu, który można wyprodukować) bezpieczne i etyczne. Na dodatek owady są dosyć smaczne i można ich używać na
@Kantar: w ogóle jak wchodzę na wykopalisko to ogarnia mnie jakieś przerażenie. Sto ileś wykopów ma znalezisko o tym, że jakiś retard dopatrzył się kolorowej przypinki u polityka, takiej samej, jaką mają inni politycy. I inne retardy dyskutują, NWO, wielki reset, szkodliwe szczepionki, inne idiotyzmy xD

Gates pisze oczywistości o przeludnieniu i katastrofie klimatycznej, a kretyni skaczą jak małpy w klatce negując oczywiste fakty. Jeszcze wyklinają typa, który dla Ziemi zrobił