Wpis z mikrobloga

K*a trzeba mieć jakiegoś klocka w głowie zamiast mózgu. Codziennie wyprowadzam w tych rejonach psa, i codziennie jakiś k tumok staje kilka centymetrów przed przejściem dla pieszych, zaraz przy budynku tak żeby nie widać było nikogo kto przechodzi przez przejście.

50 metrów dalej jest przedszkole, 200 metrów dalej szkoła podstawowa. Ten znak po prawo to jest ostrzegający przed pobliskimi placówkami...

Jak jakiegoś dzieciaka samochód potrąci to będzie łojojoj bo ja nie wiedziałem. Ludzie k
*a myślenie nie boli.

Jakiemuś facetowi dzisiaj mało na moich oczach dziecka nie sprzątnął z ulicy samochód..... trzeźwo pomyślał chłop i pociągnął dziecko w ostatnim momencie. Normalnie przechodzili przez jezdnie, dzieciak nie biegnął czy coś, jeszcze się zatrzymali przed.

Kierowca po prostu nie widział ich zza tumoka.

Codziennie k*&*a ktoś staje dokładnie w tym miejscu. #policja sobie przejeźdza 50 razy dziennie obok tego miejsca bo obok jest sąd. I co? I w dupie. To nie jest PROSZEM Pana nasza sprawa, my jesteśmy od prześladowania k***a restauracji i ścigania dzieci zjeżdżających na sankach.

#lodz ##!$%@? #zalesie #stopcham
Pobierz corpseRott - K*a trzeba mieć jakiegoś klocka w głowie zamiast mózgu. Codziennie wypro...
źródło: comment_1613724921thrgFlW72fOW1Oegjnbyq1.jpg
  • 104
Ooo i to może jest pomysł, JEB tumokowi na szybę naklejkę


@corpseRott: po prostu zadzwoń do straży miejskiej w niektórych miastach chyba nawet jest do tego apka na telefon. Przyjadą i ocenią, jeżeli nie zagraża ruchowi drogowemu to założą blokadę, jeśli zagraża to odcholują.

na moich oczach dziecka nie sprzątnął z ulicy samochód..... trzeźwo pomyślał chłop i pociągnął dziecko w ostatnim momencie


@corpseRott: też debil, mam dziecko, wiem jak się
Mogą wystawiać mandaty za coś takiego?


@corpseRott: 100-300zł

PoRD Art. 49. 1.2. Zabrania się zatrzymania pojazdu na przejściu dla pieszych, na przejeździe dla rowerzystów oraz w odległości mniejszej niż 10 m przed tym przejściem lub przejazdem; na drodze dwukierunkowej o dwóch pasach ruchu zakaz ten obowiązuje także za tym przejściem lub przejazdem.
@corpseRott: w Warszawie jest aplikacja 19115 na którą można zgłaszać takie akcje. Z drugiej strony zastanawiam się jaki jest sens tworzenia urzędów miasta kiedy one nawet nie wywiązują się z tak podstawych zakresów działalności jak dbanie o porządek publiczny,
odpowiednie planowanie i egzekwowanie prawa w zakresie ruchu drogowego, przecież duży procent społeczeństwa porusza się po mieście jedynie samochodem. Takich ludzi uczymy że kombinowanie i naginanie prawa najczęściej spotyka się z akceptacją.