Wpis z mikrobloga

TIP 001 - Unstoppable Tether Pumper

Witam. Jak wiemy dzięki nocoinerom, Tether to najwspanialszy wynalazek, który pieprzy inflację i skutecznie pompuje Bitcoina. Cały system doskonale działa już od 2014 roku. Wszystko funkcjonuje a wiele osób zostało milionerami dzięki sztucznie napompowanemu Bitcoinowi. System ma jednak pewną wadę. Noicoinerzy twierdzą że w kiedyś drukarka "Tethera może się zesrać". Jak wiemy, nie chodzi to o to że Tether nie będzie miał pokrycia, bo przecież obecnie nikt nie ma pewności że ma pokrycie. Ten argument nie ma sensu. Problem leży gdzie indziej. Drukowanie USDT jest scentralizowane. Nowe Tethery trzeba drukować i skupować nimi Bitcony ręcznie. Kiedyś drukarka może przestać drukować. Mam propozycję upgrade Tether Printera, aby ten nigdy nie przestał pompować Bitcoina. Pełna automatyzacja procesu.

Drukarka Tethera to kontrakt w ETH. Jak wiemy dzięki Shitcoinowcom, kontraktu nie można powstrzymać. Modyfikujemy kontrakt żeby sam cyklicznie drukował nowe Tethery, za każdym razem trochę więcej, bo w przyszłości 1mld na 3 dni będzie za mało. Po wydrukowaniu kontrakt kupuje automatycznie Bitcoiny na UniSwapie WBTC / USDT. UniSwap również jest kontraktem, więc będzie działał już zawsze.

Poprawka jest prosta do wdrożenia i zapewnia gwarancję że Bitcoin będzie pompowany już zawsze i nikt nie będzie tego mógł powstrzymać!
Inflacja i matematyka to jakieś foliarskie teorie. Wyłącz TV, włącz myślenie!

#bitcoin #kryptowaluty #tether
cyberpunkbtc - TIP 001 - Unstoppable Tether Pumper

Witam. Jak wiemy dzięki nocoine...

źródło: comment_1613737537aVaxu1zzpoCKLPIZHsyK51.jpg

Pobierz
  • 18
@Karaghora_: Ponieważ dzięki mojemu rozwiązaniu każdy powinien pakować się w BTC, nawet ty. Uważacie że pompa BTC to tylko zasługa pustego tethera, ale system może jebnąć jak przestanie drukować. Rozwiązałem ten problem. Po tym powinieneś pakować cały majątek w BTC bo kierując się twoją logiką masz gwarancję że BTC nigdy nie przestanie rosnąć!
Ponieważ dzięki mojemu rozwiązaniu każdy powinien pakować się w BTC, nawet ty. Uważacie że pompa BTC to tylko zasługa pustego tethera, ale system może jebnąć jak przestanie drukować. Rozwiązałem ten problem. Po tym powinieneś pakować cały majątek w BTC bo kierując się twoją logiką masz gwarancję że BTC nigdy nie przestanie rosnąć!


@cyberpunkbtc nie, uważam że zamknięcie pozycji na 46k było ok. Teraz zajmuje się innymi coinami, oczywiście 50% kapitału cały czas
@cyberpunkbtc trzeba brać pod uwagę każdy scenariusz. Nie możesz wykluczyć że SEC nie weźmie się za tether. Nie spekuluje całością swojego kapitału, to by było głupie.
Jak myślisz że jest świat naprawdę jest taki kolorowy jak w twoich urojeniach to nie powinieneś się wypowiadać.
@Karaghora_: Ile razy to można wałkować? SEC nie ma nic do Tethera ani Bitfinexa amebo. Gdyby mogli to przecież dawno temu by #!$%@? Tethera.

BITFINEX I TETHER SĄ Z HONG-KONGU!

Są poza jurysdykcją USA i nic nie ma do nich żaden SEC. Jedynie dlaczego w ogóle odpowiadają na te sprawy sądowe, to dlatego że zajęli im te 850mln$ które chcą odzyskać a nie dlatego ze muszą się przed nimi spowiadać.

Oczywiście