•  

  Pytanie do posiadaczy Citroenów C5. Jak jest z komfortem podczas jazdy po polskich drogach w waszych egzemplarzach?
  Jeżdżę swoim już kilka miesięcy, miałem robione łożyska tylnych wahaczy bo skrzypiały i zrobił się camber. Sfery i ogólnie większość gratów od hydro jest chyba jeszcze z pierwszego montażu (2004 rok).
  Cały czas mam wrażenie, że nie zawsze nierówności są dobrze tłumione. Tzn raz nic nie czuć, żeby za moment poczuć dupą łupnięcie na wyboju i potem znowu gładko iść po nierównościach.
  Byłem u polecanego na forach speca pod rzeszowem (on mi też wymieniał te łożyska), żeby zerknął i na oko stwierdził, że wysokość zawieszenia i twardość jest ok. Nie mierzył ciśnień w sferach bo mówił że bez tego widzi, że jest ok. No i teraz nie wiem, czy ja jednak za dużo wymagam od hydropneumatyki, czy gościowi się po prostu nie chciało zagłębiać w temat.

  #citroen #motoryzacja #samochody

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  #polskiepato #rejestrzboczencow

  Nic mnie tak nie zniechęca do pracy, jak złodzieje moich tekstów. Raz prawie zrezygnowałam z pisania bloga właśnie ze względu na plagiaty. Wtedy głównym winowajcą był autor podcastu "Dark". Dziś zauważyłam, że on nadal sięga po moje teksty i na nich zarabia. Jest mi straszliwie przykro i nie wiem już co z tym zrobić... Potrzebuję Waszej opinii.

  Wrzucam screena komentarza, który dostałam na swoim blogu, pod tym artykułem. Sprawdziłam ten podcast i faktycznie, niektóre zdania żywcem wyjęte z mojego tekstu, niektóre tylko ze zmiennym szykiem lub zmianą słów typu "droga" na "ulica" itp. Chronologia wydarzeń też taka sama. Co o tym myślicie? Oprócz tego, wiele informacji autor podcastu po prostu zmyślił, co zdarza mu się bardzo często. Informacje o dzieciństwie księdza Marcina Ł., które podałam na blogu pochodzą od osoby z jego bliskiego otoczenia, z którą się kontaktowałam. Wszystkie inne, które autor podcastu "Dark" podał są zmyślone i są jego dywagacjami.

  To nie pierwszy raz, kiedy autor podcastu "Dark" mnie plagiatuje. Napisałam kiedyś do niego w tej sprawie i usunął jeden materiał. W rozmowie okazało się że on uważa, że to, co w Googlach należy do wszystkich i można z tego czerpać do woli. Nie płaci też za zdjęcia, które kopiuje z gazet. Odniosłam wrażenie, że to albo bardzo młody albo bardzo mało inteligentny człowiek, do tego cwaniak. Na swoim Patronite zarabia od niedawna kilka stów miesięcznie na podpierdzielaniu czyichś prac. Wrzuca swoje filmiki bardzo często, widać, że niewiele czasu zajmuje mu napisanie tekstu i jego nagranie, co jest bardzo dziwne, bo sama dobrze wiem ile mi zajmuje samo zebranie informacji i złożenie je w całościową historie.

  Co zrobić? Sprawa sądowa to kupa kasy, chociaż zapewne wygarną mam w kieszeni. Ale czy opłaca się? #pytaniedoeksperta Prześledzę jego wszystkie materiały na YT i napiszę do innych twórców, których okradł z tekstów i zdjęć. Może wspólnie z nimi założę mu sprawę? Co myślicie? Ten podcast o Marcinie Ł. to najprawdopodobniej nie jedyny, który splagiatował z mojego bloga. Widzę, że nagrywał też o małżeństwie M. z Wisznic-Kolonii, o których pisałam i jeździłam tam osobiście zbierać informacje. Fajnie mu, siedzi przed kompem i wszystko ma podane na tacy, a ja się najeżdżę, nadzwonię, wyłażę po sądach... ( ͡° ʖ̯ ͡°) Przez takich gagatków odechciewa się wszystkiego, echhh.

  #afera #plagiat #truecrime #podcast #kryminalne #kryminalistyka
  pokaż całość

  odpowiedzi (192)

 • avatar

  #p0lka w poszukiwaniu atencji pokaże czerwoną plamę i żółte stopy

  #lewica
  #bekazlewactwa
  #logikarozowychpaskow
  #polska
  #lewackalogika

  Lewica bardo się stara aby pokazać że przy nich #pis to całkiem rozsądni ludzie

  odpowiedzi (40)

 • odpowiedzi (5)