Wpis z mikrobloga

W końcu się zaczynam uwalniać od tego gówna. Piereszy tydzień bez szachów online, bez filmików na YT o szachach, bez streamów. I od razu człowiek ma więcej czasu na wartościowe rzeczy, samopoczucie w ciągu dnia znacznie lepsze, wydajność w pracy X10. Każdemu kto się #!$%@? w ten nałóg polecam spróbować i niedajcie sobie w mówić że szachy są dobre i super, jest to gra jak każda inna. Maniacząc w szachy tak samo tracisz życie jakbys grał w Tibie.
#szachy
  • 7
@thomekh: czyli nie masz odwrotnego problemu bo twoje samopoczucie jest pogorszone przez to że nie przeczytałeś ksiazki co jest spowodowane tym że grasz ( ) A gdybyś nie grał w szachy w ogóle by to nie zaprzątało twojej głowy, mógłbyś skupić się na czymś innym czy po prostu nie mieć takich wyrzutów i uznać że miałeś udany tydzień
@PoteznyMagWody kurdebele, w szachy wkręcałem się od ponad roku ale tylko poprzez oglądanie analiz pojedynków na YT, dopiero ze 3 tygodnie temu zacząłem grać i w sumie mi się spodobało, zacząłem się cieszyć że nowe hobby mi się szykuje a tu widzę że to jak alkoholizm xD

Może jednak odinstaluje chess.com i lichess póki jeszcze nie jest za późno xD