Wpis z mikrobloga

Czaicie, że powstal serwis, w którym można kupić życzenia urodzinowe dla kogoś bliskiego od znanych osób i są tam różne kategorie, m.in. "sport", w której znalazł się nie kto inny jak Krycha KFC tzn. UFC ( ͡° ͜ʖ ͡°) i uwaga, gość wycenia swoje życzenia na 54,99, czyli tyle co np. Vienio - raper legendarnej polskiej formacji Molesta.

Nie wiem jak można mieć tak wielkie ego, ja to bym grosza nie zapłacił za życzenia od tego klauna XD Ale to jeszcze nic, Wojciech Gola czyli poteżny włodarz wycenił się na ponad 300zł XDDD

#famemma #patostreamy #polskiyoutube #youtube #heheszki #gownowpis
chlopaktwojejmatki - Czaicie, że powstal serwis, w którym można kupić życzenia urodzi...

źródło: comment_1613927421dulTLqWlnPiCc5s0rmbbpA.jpg

Pobierz
  • 21
@chlopak_twojej_matki: Kto normalny chciałby zamówić życzenia od takich ludzi? Jeszcze bym mógł zrozumieć, nie wiem, Richarda Dawkinsa, Krystiana Zimermana, #!$%@? nawet Kim Dzong Una, ale takich wypierdków?
Już pomijam, że zamawianie takich życzeń to dla mnie poroniony pomysł, bo ten, który mi je składa nawet mnie na oczy nigdy nie widział, ani tu szczerości ani w ogóle jakiegokolwiek sensu.