Wpis z mikrobloga

@Anunnaki: no ja podobnie, auto średniej klasy mam(swoje), mieszkanie co prawda w kredyt ale już 5 lat spłacone zostało mi 10...i elo i nie żyje mi się źle, ale ma taki grunt że nawet jak powinęła by mi się noga to jednak się utrzymam, a tu widać trochę lekką ręką #!$%@? hajsu
@Hejtel: człowieku czego ty oczekujesz od patoli( bo przecież normlani nie lądują na wyraźną prośbę matki w jakimś ośrodku wychowawczym)
Nikt nie wychował tucznika, rafona czy Wiśniewskiego, w szacunku do pieniądza i nigdy ich nikt nie nauczył gospodorowania zasobami, na tak prostym choćby przykładzie jak kieszonkowe czy przykładzie z góry od rodziców, którzy robili tak żeby nie musiec czekać do dnia wypłaty z wywieszonym językiem, i chodzić kilka dni przed wypłata
@sindram: no bo to jest ich bieda umysłowa i dom z jakiego pochodzą. w domu była zawsze bieda to teraz to próbują nadrobić. może teraz chwilowo siano jest, ale co z tego jak podejmuje idiotyczne decyzje żeby sobie nadrobić braki z młodości. #!$%@? rat i lizingów, gola sie obrazi, noga sie powinie i zostaje kabel usb. rafon sam w sobie ma słabą medialność. nic sam nie wypromował, a wielkiego ulicznika chudego