Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bigger: tak? A dlaczego? Jakie są do tego przesłanki? Bo totalnie nie wiem i chętnie bym się dowiedziała. Ma mnie to zachęcić do wizyty czy coś?
@grzeszna: Po pierwsze primo to AAA - ta firma jest #!$%@? i omijaj ich szerokim lukiem. To raz.

Dwa ze robi sie tak czesto z roznych powodow. Sam unikam, ale zdarza mi sie.
Na przyklad

- jak akurat siedze i wystawiam ogloszenia to biore i wystawiam wszystko co mam jak akurat mam papiery pod reka , a zdjecia dorzuci pracownik jak je porobi
- jak wiem, ze model jest bardzo chodliwy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bigger: dzięki za wyjaśnienie ;) ja jestem w innej branży i nawet by mi do głowy nie przyszło wrzucać zdjęcia innego auta w szmacie. To już chyba lepiej bez zdjęcia, to wtedy zrozumiałe. Humorystycznie to jak dla mnie wygląda xD
@zmudeg: Znam oddzial wroclawski dosc dobrze. Handel uzywanymi samochodami to patologia w PL, ale dla nich jest osobne miejsce w piekle. Moim zdaniem tam nie mozna dobrze kupic samochodu. Egzemplarze w dobrym stanie technicznicznym wystawione sa w kosmicznych w stosunku do rynkowych pieniadzach. Spokojnie dostaniesz takie auto niekombinowane, z polskiej dystrybucji za sporo nizsza cene.

Ale to jest pol biedy - kupic dobre auto, ale za nie przeplacic. Problem sie zaczyna
@bigger: niedawno kupilem w lodzi meganke 3 z 2016 roku i bylo wszystko okej. Fakt RRSo byla 13 % powiedzialem wprost ze se facet jaja robi i ze chce dobry kredyt i rabat na auto a jak nie dostane to za 15 minut przychodze z wlasnym kredytem.

Dostalem rabat, nie musialem placic ich obowiazkowych jakis tam prezentacyjnych oplat i mam normalny kredyt.