Wpis z mikrobloga

@Geno: chciałbyś być tak "skończony" na yt ;) 205 tys subskrybcji (nawet w styczniu 2 tys nowych), ok 20-30 tys wyświetleń dziennie, ponad 800 tys wyświetleń w styczniu... I to w okresie kiedy gość nie wrzuca nowych filmów ;) Prawda jest taka, że on jest skończony tylko wg wąskiej grupy wykopkowych frustratów którzy wzajemnie się nakręcają i nawzajem onanizują a jak ŁB zacznie cokolwiek wrzucać to wyświetlenia skoczą mu pewnie do
@jakisslawek: wyświetlenia mu nabijają ci którzy szukają " do czego sie tu jeszcze #!$%@?ć" i linkują, a ci co sprawdzają wchodząc w linki.

Oglądałem wielu budowlańców innych na yt i żaden nie zainteresował mnie jak ŁB.
Może i są lepsi, uczciwsi, wykształceni, fachowi. Ale żaden z nich nie ma tego "daru" zainteresowania
@Pershing666: uważasz że 800 tys wyświetleń w mies robi ruch z wykopu? Bez jaj ;) Trzeba wziąć pod uwagę fakt, że nie każdy użytkownik yt dotarł tutaj na wykop. Ja trafiłem tu przypadkiem, ale wielu ludzi po prostu ogląda jego filmy i nawet nie wie że wybuchła jakaś afera i może nie wie nawet że jest coś takiego jak wykop... Myślę że to są wyświetlenia w 95% organiczne i mogą zacząć
@Pershing666: jeżeli umiejętność analizowania ogólnodostępnych danych nazywasz wchodzeniem w dupę to tak - wchodzę mu w dupę... Wy wszyscy zaczynacie zachowywać się jak ŁB : i on i wy uważacie się za nieomylnych i nie potraficie znieść tego, że nie każdy musi się ze wszystkim z wami zgadzać. To że staram się być obiektywny nie oznacza że w pełni popieram jego zachowanie to po pierwsze a po drugie w tym wątku