Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem policjantem

Pracuje od kilku dobrych lat w mieście wojewódzkim.
Zajmowałem się naprawdę grubymi rzeczami, wielokrotnie ryzykowałem swoim życiem, wierzyłem w pomoc innym,wam- suwerenowi tego kraju.
Mam kilka uratowanych żyć na swoim koncie

Ale z tego jak nawet najbliżsi plują na mój zawód , mam tego powoli dosyć, a z akcją covidowa, nawet nie mam styczności.

Przez pryzmat swierzakow z OPP czy OPI , patrzycie na całą Policję - która niejednokrotnie wam uratowała dupy, doprowadzacie do tego że ludzie wartościowi się zwalniają, a zostaną tylko świeżaki, a gangusow, dziuple i inne handle ludźmi, będzie zwalczał csi wykop
Koniec
#policja #bekazpisu #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60343a8b457f0a000b19f591
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 24
@AnonimoweMirkoWyznania: Skoro winę za nękanie i prześladowanie społeczeństwa zwalasz na świerzaków z OOP i OPI to czemu ci wartościowi ludzie w policji nie próbują dobrym przykładem pokazać i naprostować świerzaków a zamiast tego wybierają furtkę zwolnienia się?

Pozatym odpowiedzialność zbiorowa jest na porządku dziennym od szkoły podstawowej po życie społeczne, więc nie ma co płakać, że tylko wy jesteście tacy poszkodowani "bo to tylko mała grupka robi opinię wszystkim".
@AnonimoweMirkoWyznania: wina każdego jednego wyborcy pisu tylko i wyłącznie.
Jestem czysty w tym temacie, mogę pluć na ich rządy i instytucje ich broniące, ile tylko mi się podoba.
Gdzie są strajki policji przeciwko tej farsie? Policja wykonuje te, żałosne rozkazy, więc tracą w oczach obywateli i tyle.
@AnonimoweMirkoWyznania: A na poważnie. W czasach komuny było ZOMO jako część MO. Ale ludzie mieli świadomosc odrębności tych #!$%@?ów od pionu kryminalnego MO. Teraz nie ma tego podziału. Ludzie nie wiedzą że odziały "prewencji" to ZOMO. I wrzucają wszystko do jednego worka. A sprawa podkarpacka skompromitowała pion śledczy.
@AnonimoweMirkoWyznania: Gdyby w tym tłumie ochraniającym dom dyktatora stali spawacze to uwierz mi, że cały naród plułby na spawaczy. Twoja formacja w ciągu ostatniego roku kompletnie się skompromitowała w oczach normalnych obywateli, którzy wcześniej darzyli ją szacunkiem. Za co mamy być wdzięczni? Za działanie w pogardzie dla ludzi i prawa, za gnębienie zwykłych obywateli, za nadużywanie władzy?

Co do tych Twoich działań które opisujesz (ratowanie życia itp.). No super, jako obywatel
lipa13 - @AnonimoweMirkoWyznania: Gdyby w tym tłumie ochraniającym dom dyktatora stal...

źródło: comment_1614092799RalYz9mxQv6TRbE5cKAhDR.jpg

Pobierz