Wpis z mikrobloga

Ostatnio zostałem dawcą przeszczepu i z tego tytułu przysługują mi różne benefity. Jednym z nich jest przyjęcie do lekarza bez kolejki. Z racji tego, że jestem osobą zdrową i nie pamiętam kiedy ostatni raz byłem u lekarza to mam pytanie. Gdzie są największe kolejki starych bab, aby je #!$%@?ć? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) #dawca #dkms #szpital #pytanie #pytaniedoeksperta #heheszki
Pobierz FajnyTypek - Ostatnio zostałem dawcą przeszczepu i z tego tytułu przysługują mi różne...
źródło: comment_1614079940NyiLh2AolS3BkRrxEuo9kK.jpg
  • 14
@Fretja dużo pytań poczytaj sobie na stronie dkms tam jest wszystko co chcesz wiedzieć. Osobiście mogę powiedzieć, ze miałem tylko lekkie bóle pleców podczas zastrzyków które pobudzają wzrost tych komórek przed zabiegiem. Samo oddawanie miałem metodą z krwi obwodowej i poszło bez problemu, ale trzeba było 4,5h wytrzymać leżąc podłączonym do urządzenia i pompować krew. Regenerują się do dwóch tygodni, więc nic mi nie ubyło blizn tez nie ma.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@FajnyTypek: Rozmawiałem później z kierownikiem ośrodka Medycyny pracy który był tam w zastępstwie to mówił że nie wie jak tam konkretnie jest, ale u niego nie byłoby żadnych problemów z taką legitymacją, więc wiadomo, kolejnym razem moja noga tam nie postanie.