Wpis z mikrobloga

@gybek: no to na tej zasadzie dałoby się zrobić podobną tabelkę wskazując na to że to lewica jest dobra jeśli wpiszemy konfederację i jakaś zmyślona partie lewicową. Mireczku, i lewica i prawica może być sensowna, dopiero radykalizm jest zły po obu stronach. Dlatego ja bardzo szanuję zarówno poglądy lewicowe jak i prawicowe i systematyczny odstrzał uważam za sensowny dopiero w wypadku reprezentantów poglądów bardziej na prawo od chadecji i na lewo
@gybek: Jeżeli chodzi o pierwszy punkt w prawicy to nie do końca tak jest jak to jest przedstawione na grafice. W skład prawicy wchodzą konserwatyści(narodowcy,nacjonaliści), którzy zdecydowanie są przeciwko związkom homoseksualnym (wiadomo to nie od dziś, ale tak przypominam), glównie z pobudek religijnych.Swoją drogą zapominają jednak o drugim Przykazaniu Miłości Pana Boga "Będziesz miłował swego bliźniego jak siebie samego". Co prawda,ja jestem Katolikiem i jakąś wielką sympatią nie obdarzam homoseksualistów, to
@gybek: Przecież to wszystko to są urojenia, wybielanie całkowite prawej strony i całkowite demonizowanie lewej dx. Tak na szybko to

1. prawaków interesuje jak najbardziej, bo nie dość, że prawie wszyscy twierdzą, że hehe dewiacja, wynaturzenie to jeszcze pojawiają się głosy o batożeniu, a piękni chłopcy narodowcy chodzą z transparentami "zakaz p*****" także trochę błędnie.
2. No, ale masturbacja do wielkiej potężnej cywilizacji łacińskiej i katolicyzmu to chyba musi być skoro
@gybek: No dobra. To dlaczego w drugim punkcie też nie dodałeś, że nie interesuje mnie Twoja wiara dopóki nie wychylasz sie z tym poza dom? Jedni mogą (katolicy) a inni (homoseksualiści) już nie. Trąci podwójnymi standardami a to dopiero dwa pierwsze punkty, dalej mi się już nie chciało ¯\_(ツ)_/¯
@gybek: Prawica: nie interesuje mnie w co wierzysz bo żyjemy w państwie wielowyznaniowym co jest zapewnione konstytucją dlatego zabronimy aborcji bo to niechrześcijańskie.