Wpis z mikrobloga

@Kyappu: Myślę, że w tej cenie to raczej lenovo legion 5-15, w tej cenie (a nawet na promocji kilka stówek mniej) można dostać 144hz, ryzen 4800h i rtx 2060.
@Kyappu: Teraz są fajne promocje, ze względu na nową generację oraz że wszystko wróciło do normy. GTX1660Ti z Ryzenem można dostać za 3500. RTX2060 do RTX jest za słaby i nie wyświetla tego jak powinien co powoduje jego grzanie - choć i bez RTX grzeje się. Między RTX2060 a GTX1660Ti jest różnica 5-15% wydajności.
Osobiście używam GTX1660Ti z i7 9750h a model laptopa to Y540
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kyappu: Cóż, szukałem dobrego zamiennika do PC w tej kwocie. Laptop jest ponad moje oczekiwania. BF V w 60 FPS w ponad Full HD, GTA V ultra ustawienia, najnowsze gry chodzą bez problemów, jak coś wychodzi to nie martwię się że nie pójdzie tylko odpalam i gram.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kyappu: RDR 2 dostałem za darmo do laptopa i oczywiście jest grane. Ustawienia graficzne wziąłem z Reddita, gra wygląda obłędnie w 50-60 FPS. Cyberpunk również jest grany, ustawienia wzięte w YT a gra wygląda rowjeiz świetnie. Oczywiście klatki spadają w zależności od miejsca ale to problemy optymalizacji i gra na razie czekam na dysku na patch ( ͡ ͜ʖ ͡)
Tutaj test zawieszenia w grze na