Wpis z mikrobloga

@adam-wegrzyn: Jeśli rzeczywiście te gry wyjdą na PC to naprawdę konsola przestanie już mieć takie znaczenie ( ͡° ͜ʖ ͡°) mam PS5 z dwóch powodów. Po pierwsze, po całym dniu pracy przy kompie nie chce mi się dalej siedzieć przy kompie (wiem, ze można podłączyć kompa do tv, ale to tez PC do pracy i średnio możliwe jest noszenie go w ta i z powrotem). Po drugie
@adam-wegrzyn:

Źródło: wpis z reddita, odsyłający do filmiku na youtubie, który żongluje z kapelusza przeciekami

First of all, I admit that I've made a mistake and mixed up the info that I've got about Bloodborne. I was saying it right from the start, it was not a single person who told me about BB PC port, but 3 different sources, which are, from my knowledge, are not connected with each other.
@adam-wegrzyn: Nawet gdyby wyszły to i tak tylko mała część osób zrezygnowałaby z konsoli. Nadal pozostaje fakt, że jest ona znacznie tańsza od PC, który by ciągnął te gry w przyzwoitej jakości a w dodatku wiele osób wybiera konsole ze względu na ograniczenia czasowe i chęć większej wygody. Osoby denerwujące się z powodu zmniejszania się biblioteki exów powinni szybko skontaktować się ze specjalistą
Ciężko będzie zostać przy PS jeśli to wszystko pójdzie na komputery ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@kizimajaro: ja właśnie nie do końca rozumiem dlaczego miałoby być ciężko.

Jakie dla mnie, użytkownika PS, ma znaczenie ze gra wychodzi na innych platformach? Odbiera mi to jakoś frajdę z grania? Nie zauważyłem.
@advert: Chodzi o ilosc argumentów po obydwu stronach. Jest wiele gier ktore ja np chciałabym ograć a są tylko na PC. Z ostatnich o o których myśle to np Planet Zoo, Hades, Yes Your Grace. Ale wole PS bo nadal ma on moje ulubione gry. Jeśli moje ulubione gry będą tez na PC plus te, których nie ma na konsole, to po co PS. W tym kontekście to pisałam :)
To jest logiczny chwyt marketingowy, dają exclusive które zostały przeorane w każda dziurę na konsoli, wyszła nowa generacja wiec wiadomo, ze chcą zachęcić do zakupu PS5 gdy pojawia się nowe odsłony exclusive