Wpis z mikrobloga

Zadania poboczne w Cyberpunk to jest miód, ale wątek główny to jest takim gównem, że o matko. 8 #!$%@? zadań trwających może ze 13h. Kolejne 5h nabijam ogrywając zakończenia. Narazie mam 5, ale jeszcze zostało mi do obczajenia z Panam, Rouge, Takemurą i ukryte, gdzie w pojedynkę lecimy #!$%@?ć Arasakę. W sumie same zakończenia zajmą mi mniej więcej tyle samo co cały wątek główny. Najpierw wyczyściłem wszystkie zadania poboczne i grało mi się wybornie, rozbudowane, wielowątkowe, no miód. A potem sobie zostawiłem główny wątek i jakby mnie ktoś w ryj strzelił. Nic nie ma sensu, rzeczy się po prostu dzieją z dupy, fabuła i wykonanie misji zrobione na #!$%@? i bez polotu. Zakończenia choć rozbudowane to


#cyberpunk2077

Ogólnie to jestem wściekły, bo po ponad 100h naprawdę wybornej gry dostałem w ryj gównem, które jest gorsze jakościowo od zadań pobocznych. Ostatni raz taki zawód czułem na zakończeniu ME3 (tego oryginalnego, chociaż to rozszerzone też dupy nie urwało). Jeżeli do tego dołożymy błędy, gliche, nie pojawiające się postaci w zadanich i milion innych błędów, które dalej od dnia premiery nie są poprawione to dostajemy całkiem wbrew wszystkiemu i tak niezłą grę, której z moralnego punktu widzenia nie można nikomu polecić, bo to skandal płacić 200zl za betę.
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BQP: z tymi zakończeniami to nie do końca, to sekretne chyba jednoznacznie pokazuje, że coś dalej się dzieje
@a231: nie wiem czy skończyłeś, więc opiszę Ci jak się kończy gra z usunięciem chipu, bo ono pokazuje że wszystkie zakończenia nie mają znaczenia i finał jest ten sam

@MerytorycznieNiepoprawny: też mnie to wkurzyło, aż zasnąć nie mogłem wczoraj. Ja rozumiem, że finał powinien być dramatyczny, nie musi być nawet taki czysty happyend, ale taki gorzki, jednak dający nadzieję. A tu dupa. @a231 pisał wyżej, że jest jedno ukryte gdzie coś tam może się zdarzyć, więc jeszcze je sobie obczaję, ale "oficjalne" wszystkie są złe
@BQP: Błąd ludzie źle rozumieją charakter zadań

1. Wątek główny robiony na szybko - 12- 15 h
2. Cały wątek główny ( misje główne + zadania poboczne misji głównych ) - 50 h
3. Zadania poboczne ( pozostałe żółte, jak np. pogrzeb Jackiego - który odbywa się w zależności od twoich wyborów w wątku głównym )
4. Zadania poboczne ukryte - są takie których nie ma na znacznikach
5. Dodatkowe niebieskie
Nie ma szans, żeby główny wątek wraz z pobocznymi zadaniami zrobić w 50h, po prostu nie ma. Ja po zakończeniu wszystkich zadań na mapie odpaliłem poradnik do gry, żeby właśnie poukrywane zadania porobić, znaleźć epickie bronie itp. Wyszło mi 120h zrobienie gry na 100% (poza wszystkimi zakończeniami, które dzisiaj skończę). Tam nie ma contentu na 180h a sprawdziłem to z oficjalnym poradnikiem do gry.
@Lazarus2077: wszystko poza głównym wątkiem jest ok, zadania poboczne są świetne, tylko główny wątek był na szybko pisany na kolanie, żeby cokolwiek było. To wygląda jakby to był dodatek do misji pobocznych, a nie na odwrót xD
@BQP: Średnia zgłoszeń i z tego co ludzie opisują to pełny wątek główny to 50h. Każdy gra inaczej. Do misji możesz używać szybkiej podróży albo iść pieszo. Średnio 120 h to wyczyszczenie mapy ze znaczników. Ale odnalezienie ukrytego kontentu i Esterów to już dłuższe zadanie
@BQP: Ogólnie uważam grę za nieciekawą fabularnie. Zła nie jest ale i h marketing przygotował mnie na coś innego a otrzymałem rozczarowanie ze mega #!$%@? głównym wątkiem i kijanem riwsem oraz mega irytującymi i sztucznie przedłużającymi rozgrywkę brejndensami. Mnie tam tylko te trzy rzeczy nie pasują w tej grze po za błędami. Kijanu, braindance, zakłamany marketing.
@BQP: a mi się właśnie takie zakończenie podoba. Jestem już przyzwyczajony do tego, że jak źle by nie było to gra jest napisana tak żeby ostatecznie zakończyła się dobrze. Tutaj mamy wybór, czy oprócz nas zginie ktoś jeszcze, a jeśli tak to kto, i to jest w porządku. Przez całą grę dowiadujemy się że chip topi nam mózg, i nikt nie może z tym nic zrobić oprócz odwlekania nieuniknionego, więc trochę