Wpis z mikrobloga

Czy Realme 7 Pro 8/128 warte kupna za 1k z hakiem?
Ciekaw jestem czy oprogramowanie daję radę i nie ma problemów.

Bo biorę też pod uwagę Note 9 pro 6/128, ew. POCO X3 czy M51 Samsung.
Nie chcę za dużo wydawać a widzę, że Realme mocno chwalone.

#realme
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@rydzo: mam realme x7 pro i sobie chwalę. Ładne fotki, dobrze działa, ładowanie-bajka, amoled. Bateria w górach podczas mrozów niewrażliwa na warunki. Nie ma się za bardzo do czego przyczepić.
@rydzo: mam 7 pro 8/128 za 1200. Wszystko git tylko recenzje piszą, że 60Hz na amoledzie to mało. Mi nie przeszkadza bo się przesiadłem z 5 letniego taniego xiaomi.
Z rzeczy irytujących to nova launcher czasem przy czyszczeniu ramu mi się zamyka. Jak na chrome wejdę w znalezisko na wykopie gdzie jest kilkaset komentarzy to się przycina czasem cała strona. Ale to może wina chrome a nie tel. I z adbloków
@KurzeJajko: u ojca oglądałem X3 i 90Hz i ja jakoś nie czuję różnicy. Nie miałem do tej pory lepszych ekranów bo głównie Redmi seria Note. Więc pewnie ten Amoled i tak mnie pozytywnie zaskoczy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rydzo: Jeżeli chodzi o soft to ja mam problem, że zdarza się zamykanie aplikacji, których akurat korzystam. Bez ostrzeżenia, po prostu siedzę w apce i system ją zamyka. Widziałem na pepperze, że nie tylko ja mam tak. Ostatnio była aktualizacja ale tego nie naprawiła
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jmuhha: ja już go mam 3 miesiące. Nie mam zastrzeżeń, trochę było optymalizacji np wyłączenie wysyłania uproszczonych wiadomości tak by nie obcinało polskich znaków. Raz tylko mi nagrał film bez dźwięku ale sam nie jestem pewny czy czegoś nie wyłączyłem. Ładowanie miodzio, rano podpinam telefon na 20min i jest prawie 100%. Nawigacja działa u mnie zawsze, case jest ok, naklejona folia ok, mjnijack działa, muzyka z głośnika gra dobrze, jakość rozmów