Wpis z mikrobloga

@michal17: KURDE USUNĘŁO MI WPIS.

Tak, portfele są lepsze i gorsze i to mocno
PC: Electrum
Telefony: Green, Electrum ujdzie

Lightning (szybkie i tanie transakcje Bitcoinem): Breeze chyba ostatnio polecają, ja używałem Phoenix wallet
@michal17: Electrum czy Green nadają się na hodlowanie. Breeze czy Phoenix do transakcji i mikrotransakcji o ile druga strona wspiera Lightninga - tutaj wspiera np. BTCDuke czy Bitfinex (niebawem mają 2 kolejne giełdy) i trochę kantorów.

Takich sieci Bitcoinowcy jest więcej - RSK pozwala na tworzenie smart contractów, więc możesz np. kupić stablecoina (DoC / USDT) i go pożyczać za oprocentowanie. Temat rzeka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@4n000n: Brak wprowadzanych nowości do krypto (w sumie mających wiele lat), brak kontroli fee, brak kodu źródłowego (to już dyskwalifikuje projekt praktycznie) i mnóstwa innych funkcji, które mogłyby być :P
@fervi: A to jak ogarniasz temat to zapytam czy ktorys inny wallet ogarnia 1 click exchange, staking i trezora? Bo te ficzery mnie najbardziej interesuja
@4n000n: Czemu nie użyjesz po prostu normalnego serwisu, który ci wymieni te środki? Boltz, Sideshift czy Fixedfloat?

Staking powinien być niezależny od Trezora i lepiej używać różnych portfeli do różnych krypto