Wpis z mikrobloga

Gdy ktoś mówi że Korwin to największy szkodnik idei wolnościowej to wiadomo że ma pamięć złotej rybki i nie posiada zdolności krytycznego myślenia.

Otóż największym szkodnikiem dla liberalizmu jest Donald Tusk, szedł do wyborów z bardzo dobrym postulatem 3x15, co z tego wyszło wszyscy wiemy, swoim postępowaniem zraził polskie społeczeństwo do wolnego rynku (nie żeby interesowało mnie zdanie większości ale żyjemy w demo*racji) ponad to jest kłamcą i cynikiem

Szkalujesz - plusujesz

#4konserwy #bekazlewactwa #konfederacja #polityka
kingwing1 - Gdy ktoś mówi że Korwin to największy szkodnik idei wolnościowej to wiado...

źródło: comment_16141719998IZ5BYoHDgNd3NZgBXlJFZ.jpg

Pobierz
  • 24
Platforma wystawiała nawet wspólne listy wyborze z ówczesną partią JKM


@whole_train: wiem że było coś takiego, a przypomnisz w którym roku? bo w 2007 tusk miał te dość liberalne hasło 3x15 i się udało?
@Nevak: odmienił serca ludzi i mimo tego że mógł zostać populistą i mówić rzeczy proste i sprzedajne - nie zrobił tego. Od 30+ lat jest wierny swoim ideałom i mówi i powtarza tą samą moralność (a nie moralność etapu jak lewa strona).

W ten sam sposób naucza młodych i starych dając nadzieję i oręż w walce ze światem który chce zabić wszystko co dobre i piękne stworzyła nasza cywilizacja.

On jest
@instalacja: ty wiesz w ogóle co to jest populizm, czy tak jak typowy pseudointeligent dopowiadasz sobie na chłopski rozum znaczenie słów, którymi próbujesz się posługiwać?

To że ktoś przemawia prostym językiem lub upraszcza temat, tak aby przeciętny człowiek go zrozumiał, nawet w skrajny sposób, nie oznacza, że jest populistą. Populizm to, idąc za wikipedią

zjawisko polityczne polegające na odwoływaniu się w swoich postulatach i retoryce do idei i woli „ludu”, często
i potem o tym zapomnieć, była jeszcze akcja z zebraniem 750 tys podpisów w sprawie jowów, a potem podobnie o tym zapomnieli, a listy z podpisami zmielili.


@velmafia: racja, zapomniałem o tym ale i tak jowów i demokracji nie popieram

ale w sumie umieściłem informacje że jest kłamcą i cynikiem
@kingwing1: też nie wierzę w JOWy, ale tutaj chciałem pokazać że PO lekceważyło i gardziło ludźmi którzy ich popierali. Dlatego teraz jedyne co są w stanie zaoferować to to, że nie są PiSem, a i tak przegrywają.

Jaki by PiS nie był, to nie lekceważy swoich wyborców aż tak bezczelnie i swoje obietnice realizuje. To czy to dobrze czy nie to inna sprawa.