Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Jest już gdzieś przewodnik które maski sa ok a które nie? Szukam legalnej maski która przepuści jak najwięcej powietrza żeby w niej uprawiać sport xD
Do tej pory miałam zamiar chodzić w cienkiej chuście ale w sumie teraz może wytnę ja w ksztalt maski. Ewentualnie po prostu wyjmę filtr z przeciwsmogowej, z odległości nie widać że są w niej duże dziury xD

#koronawirus
  • 8
@bluberr: Ja do sportu/spacerów poza tłumem używam od roku "maseczki" z firanki i nigdy nikt się nie przyczepił. W kieszeni mam zwykłą niebieską i ją zakłądam jak idę do sklepu czy gdzieś gdzie więcej ludzi, albo bliski kontakt.

Sam początkowo myślałem o antysmogowej bez filtra, ale stwiersdziłem, że firankowa będzie wygodniejsza no i z odległości 1,5-2m nie da rady rozpoznać, że to firanka, wygląda jak zwykłą biała materiałowa.
k.....k - @bluberr: Ja do sportu/spacerów poza tłumem używam od roku "maseczki" z fir...

źródło: comment_1614179247X2VrrhIQCQrE5CWvLWF1SK.jpg

Pobierz
@bluberr: Na 99% nie, musiał by się trafić jakiś bardzo nadgroliwy policjant. Myślę, że nawet nie będą się czepiać za kominy czy chusty, aby tylko mieć cokolwiek na twarzy. Oczywiście mówię o samotnym, ewentualnie w 2 osoby spacerze, bieganiu, rowerze.