Wpis z mikrobloga

za takie coś to powinna być zsyłka rodziców do kopalni węgla, a dzieci dać do adopcji


@marv0oo: Socjalizm dzielnie walczy z problemem nigdzie innym nie znanym XD rozdawaj rzeczy a potem rozkminiaj co zrobić żeby ludzie nie mogli sprzedać tego co dostali.

Trzeba powołać urząd który będzie chodził po domach i sprawdzał co się dzieje z tymi laptopami. Potem specjalną komisję która będzie debatować co zrobić jak ktoś to sprzeda no
@renkaboga: Laptopy odzyskane a ci co je sprzedali będą mieli zarzuty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Rodzice dzieci mieli podpisane umowy z dyrekcją na wypożyczenie laptopów na czas nauki w trakcie pandemii. Mieliśmy trzy przypadki oddania komputerów do lombardów – informuje Justyna Sęczkowska z policji w Nowej Soli. I dodaje, że jedna z matek została już przesłuchana. Kobieta usłyszała zarzuty przywłaszczenia mienia i oszustwa. - Przyznała się do
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Qql3l3: No niekoniecznie, u mojej mamy w szkole (jest nauczycielką) całkiem sporo rodzin wypożyczało na początku nauki zdalnej, bo mieli np. po 3 dzieci, a w normalnych warunkach 1 czy 2 kompy starczały dla nich spokojnie. Teraz oprócz tego, że każde potrzebuje po jednym, to jeszcze może rodzice na home office, a nikt Ci z dnia na dzień nie załatwi ot tak kilku dodatkowych urządzeń.
@AnanasNaPizzy: Z braku laku do wideo rozmowy wystarczyłbym telefon ze słuchawkami(dla wygody). Chyba że wykonuje się jakieś prace na PC, tego nie wiem bo jeszcze nie mam tak dużych dzieci i do końca nie wiem jak to wygląda. Ja osobiście gdybym razem z żoną zarabiał po najniższej krajowe kupiłbym nawet laptopa za 500 zl z olx