Wpis z mikrobloga

@TetraHydroCanabinol: to kilkanaście razy w ciągu tygodnia to nie są normalne ilości? Tak czy inaczej przecież nie traktuje ich serio, bo kto normalny by je tak traktował. Przecież jestem oazą spokoju. #!$%@? #!$%@? zajebiście wyciszonym kwiatem lotosu na zajebiście spokojnej tafli #!$%@? jeziora. Jestem wręcz jak #!$%@? wagon pełen #!$%@? medytujących tybetańskich mnichów i wszystko ze mną jest w jak najlepszym porządku.
@TetraHydroCanabinol: W testach psychologicznych pytaniem kontrolnym czy nie kłamiesz jest m.in. to, czy miałeś kiedykolwiek myśli samobójcze. Poprawna odpowiedż to tak, jeżeli odpowiesz inaczej, znaczy, że kłamiesz. Innym przykładem takiego pytania jest to, czy kiedykolwiek coś komuś ukradłeś. To tak FYI, dla każdego, co by chciał iść do jakichś służb, żeby się nie próbował za bardzo wybielić.
W testach psychologicznych pytaniem kontrolnym czy nie kłamiesz jest m.in. to, czy miałeś kiedykolwiek myśli samobójcze. Poprawna odpowiedż to tak, jeżeli odpowiesz inaczej, znaczy, że kłamiesz.

każdy fantazjuje o samobójstwie.

@slepiec: @login-jest-zajety: wy jaja sobie robicie? w życiu mi się nie zdarzyło mieć myśli samobójczych i nie wiem dlaczego miałbym mieć.