Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Na glownej nabijanie sie z "julki" co przykleila sie do drzwi Sejmu w ramach protestu

Jestem 33-letnim mgr inżynierem pracującym przy carbon capture w Niemczech. Jestem członkiem XR i popieram w 100% co ta dziewczyna robi. Sam nie raz byłem zatrzymany za protesty czy to w Londynie czy to w Berlinie.

Wykopki, dalej się śmiejcie, dalej róbcie sobie jaja, dalej zwalajcie wine na kogoś innego i dalej nie wychodźcie z piwnic.

Jak będzie zero wody pitnej w Polsce, jak ziemia będzie zbyt jałowa na uprawy a smog będzie wybijaj ponad 100k rocznie to nie będzie dnia gdzie nie będe się rechotał z waszego losu.

Aha bym zapomniał, ale nie ma już ŻADNEJ szansy na uratowanie klimatu w Polsce. Za kilkanaście lat będzie w pi*du zle.

#neuropa #ekologia #globalneocieplenie #klimat

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6037ce46747418000afb3df1
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę
  • 13
Wpierw poproś swoich mocodawców z Niemeic żeby przestali zamykać elektrownie jądrowe i otwierali nwoe gazówki, bo nadal produkujecie CO2 gorzej od Francji, XR pozatym to kolejny gówno jak AlGore co tylko ośmiesza walkę o klimat

@AnonimoweMirkoWyznania:
@szybki_zuk: > fajne urojenia prawakoidalne xD

Racja źle się wyraziłęm

Typowy polaczek. Inni też robią źle, wiec mogę srać pod siebie i być jeszcze dumnym ze smrodu.


Fajne urojenia lewakoidalne xD