Wpis z mikrobloga

Wiedzieliście, że musicie podać dane karty żeby voucher działał? Ja nie widziałam hehe.
Nie mam karty.
A nawet jakbym miała kartę to nie mam jak podać danych, bo w miejscu, w którym przypuszczam, że się je podaje mam od kilkunastu minut jakąś ładującą się recaptche. Jedyny przycisk to "anuluj".

No i przy rejestracji było info, że żeby dokończyć rejestrację muszę podać dane karty. Mimo to konto jest zarejestrowane, ale żadnego maila o rejestracji nie dostałam.
#hbo #hbogo #pysznepl
  • 9
@Ancymoon1 nie wiem do końca jakie możliwości daje złodziejom
da się zrobić tak żeby przy każdej głupocie wpisywać pin? Przy podpinaniu do np. netkliksa albo hbo zabezpieczyć się przed tym, że zapomnę albo stracę dostęp do konta i żeby mi nie pobierało samo co miesiąc? Można to anulować nie na hbogo tylko z apki banku?
Jeśli płacę przez internet da się wymusić potwierdzanie każdej płatności w aplikacji?

Przeraża mnie ogrom informacji, a
@vurial Jak to umowa daje będzie? Chodzi o to, żeby bez mojej comiesięcznej akceptacji umowy nie było. Chcę mieć info, że zaraz kolejna płatność za kolejny miesiąc. Najlepiej żeby domyślnie nie pobierało mi kasy z konta. A jak ma pobrać z automatu to co jeśli stracę dostęp do konta na netkliksie? Mam dostęp do anulowania miesięcznej opłaty w aplikacji bankowej? Czy mogę to anulować tylko logując się na netkliksa?
@PyraPrzeznaczenia zróbmy inaczej. Widzę że z Ciebie panikara.

Pójdź, czy tam przez internet, zamów sobie kartkę. Korzystaj przez miesiąc. Gwarantuje Ci ze będziesz sie zastanawiać jak mogłaś żyć bez karty.

Jak dalej będziesz czuła sie zagrożona to ją usuniesz, potniesz i śmietnik. Nie myśl tyle, to do niczego to nie prowadzi. Równie dobrze możesz sie bać wyjść z domu bo ktoś Cię napadnie.