Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 242
Cała ta afera z Panem Obajtkiem kolejny raz pokazuje, że oprócz tego, że pis stworzył całą ośmiornice miernot i zwykłych kanalii na stolkach, to w dodatku mają Polaków za zwykłych kretynow. Gość w całkowicie logiczny i sensowny sposób używa słów, po których na wykopie miałby już platynę, a ci go tłumaczą zespołem Touretta. Chorobą tikową, polegającą na mimowolnym i zupełnie nielogicznym używaniu słów, których przy moderacji nie można używać xD
A co więcej, właśnie z ust kolejnego idioty padło tłumaczenie, że przecież na protestach też mówili brzydkie słowa xD no k*a xD gość ma prawie milion lewych złotych i prowadzil firmę z publicznego stołka, a ci, że jest chory, a tak w ogóle to Julki brzydko mówiły xD
CO TO JEST ZA KARTONOWY GÓWNO KRAJ??
**

#bekazpisu #bekazprawakow #bekazpodludzi #neuropa #4konserwy #polska #pis #polityka
#orlen #afera
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@boskakaratralalala: Polacy, debile jedni, tak wybrali, więc można dokręcać śrubę i Polaków #!$%@?Ć, bo są głupi jak but. Wynik pisu się z kosmosu nie wziął, multum ludzi w tym kraju jest po prostu za głupia na choćby podstawy logicznego myślenia. Widziałem wczoraj ten materiał, aż się we mnie zagotowało. Bo antypolskie jest tankowanie gdzie indziej, niż na najdroższym w okolicy orlenie, no ja #!$%@?. Już nie wspominając o tym, że po