Wpis z mikrobloga

hej mirki, mam pytanie bo nie ogarniam nie mam kredytu i nie wiem jak to dział
jak teraz frankowicze dogadają się ugodowo z bankami i przewalutują sobie te kredyty na nowych warunkach przy obecnych stopach procentowych, to potem jak za rok te stopy procentowe ruszą do góry to ich kredyty znowu wystrzelą w górę?
#gielda
  • 8
@Szczupak_Biznesu: @Kuklak: śmieszne, to już teraz bardziej rozumiem czemu TERAZ banki chcą to podpisywać, liczą na to że ludzie pójdą na ugodę bo będzie na papierze rata mniejsza, a już nie będą mogli się wykręcić że banki ich okłamały wcześniej. A potem jak stopy procentowe zostaną podniesione to i tak zapłacą tyle co mieli zapłacić tylko już bez możliwości procesowania się.
Oczywiście pod warunkiem że świat tak działa jak piszecie.
kumplu i jak? sprzedałeś te GME wczoraj?


@Szczupak_Biznesu: xDDD oczywiście, że nie. Było po 170$ - czyli za mało dla mnie. Jak spadło do 140$ - "poczekam, aż odbije do 170", spadło do 110$ - poczekam na chociaż 120 xD
śmieszne, to już teraz bardziej rozumiem czemu TERAZ banki chcą to podpisywać, liczą na to że ludzie pójdą na ugodę bo będzie na papierze rata mniejsza, a już nie będą mogli się wykręcić że banki ich okłamały wcześniej. A potem jak stopy procentowe zostaną podniesione to i tak zapłacą tyle co mieli zapłacić tylko już bez możliwości procesowania się.

Oczywiście pod warunkiem że świat tak działa jak piszecie.


@PISowski_inwestor: nie
banki
Polskie banki zrobily pandemie, zeby naklonic banki centralne do luznej polityki monetarnej i rzad USA do pakietow stymulacyjnych zeby wywolac globalna inflacje i wcisnak frankowiczom kredyty i podniesc oprocentowanie.


to chyba nie na moją głowę rozkmina xD

@151346136: