Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pracuję w branży IT, ale chcąc pchnąć swoją karierę, zacząłem się uczyć na BE developera. Nawet udało mi się złapać dodatkowej roboty po godzinach na UoD, ale jak do tej pory przez cały miesiąc przepracowałem jedynie 10 godzin... Kompletnie mi się nie chce zabierać za tą robotę, jeszcze po swojej normalnej pracy.
Z jednej strony tak bardzo chciałem zająć się BE, a z drugiej nie mam już sił by się tym zajmować jeszcze po pracy...

Buduje się we mnie coraz większe poczucie winy, że że wziąłem tą robotę, a nawet nie chce mi się jej wykonywać. Z drugiej strony to było moim marzeniem by się tym zajmować, a jednak coś mnie blokuje wewnętrznie by się za to zabrać. Czy to normalne?

#programowanie #zalesie #impostersyndrom

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #603802c5747418000afb3e9f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 3
UzależnionyWarchlak: Nie jest to normalne, ale jest to spotykane dość często. Usiadź na spokojnie przy pustej kartce, podziel ją na pół i wypisz sobie dlaczego powinienes zabrac się za to aby zaczać to zlecenie/projekt, a dlaczego nie miałby tego robic. Podejrzewam ze na tej kartce gdzie było by "za", wpisałbys: chęc rozwoju, satysfakcja, uczucie podekcytowania gdy coś zaczyna dzialac. Spytaj się siebie czy za 5 lat, ta niechęć którą masz teraz,