Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Polaki z januszexu wczoraj mieli bekę ze mnie jak powiedziałem im że idę spać o 21 gdy trzeba wstać o 4:30, czuli się lepsi za sam fakt że chce spać AŻ 7 godzin na dobę. Jeden p0lak powiedział że idzie spać o północy i 4h snu mu wystarcza. #przegryw

  odpowiedzi (37)

 • avatar

  Monika (zwana Esmeraldą) Godlewską opublikowała serie chaotycznych stories na Instagramie. Wspomina w nim o głębokiej depresji, biciu pasem przez ojca, gwałcie w wieku 16 lat, a nade wszystko atakuje swoją starszą siostrę, z którą wspólnie „zasłynęły” tworząc covery piosenek. Monika zarzuca starszej Małgorzacie, że ta jest prostytutką, kreuje się na inna osobę niz w jest w istocie i wyrządziła „Esmeraldzie” niebotyczną krzywdę, nie precyzując jednak na czym takowa miała polegać.

  Na koniec, na Instagramie Moniki, pojawia się wpis informujący o jej śmierci, a samo konto zostaje ograniczone wyłącznie do 3 wpisów. Całość tego co opisałam możecie zobaczyć na jej profilu na IG.

  WTF? O co w tym wszystkim chodzi? Czy to makabryczny zart chorej osoby? Chyba nigdy nie widziałam tak kuriozalnej historii w świecie influencerow.

  #siostrygodlewskie #godlewska #godlewskie #wtf
  pokaż całość

  odpowiedzi (88)

 • avatar

  Mireczki z tagu niemcy dupa cicho ( ͡° ͜ʖ ͡°) #bekazpisu #tvpis

  odpowiedzi (10)