Wpis z mikrobloga

@MamByleJakiNick najlepiej w serwisach producentów ;) ac, Alex, Europe czy co tam jeszcze u nas produkują.
Ja miałem ciężki przypadek i się bujałem po kilku garażach ale i w Aleksie się poddali. Doszło do tego że sam czytałem fora i mam ziomka który po prostu robił to co ja chciałem.
Ostatnio słyszałem o abc gaz gdzieś w okolicy Lidla przy baranowickiej. Ziomek mówił że kilka razy jeździł to sobie chłopcy raz dwa
@tylkolurko wkrętki w kolektorze były zle lub zle zamontowane. Poprosiłem o wkręcenie kierunkowych i przestał falować gasnac po rozgrzaniu. Do tego jeszcze samemu już rozebrałem listwy i zamontowałem wtryskiwacze w pionie na możliwie najkrótszych wężykach. Jeszcze będę wymieniał reduktor na nowy i większy. Auto zle przechodzi na gaz po zimnym odpaleniu i jak wcisnę gaz w podłogę to jest takie delikatne szarpniecie po czym dopiero jedzie. Reduktor mam w dobrej cenie i
@WielkaPesaNarodowa to ac. Ostatnio mikiciuk wstawiał u nich gaz do v8. Mają też afr to myślę że lepiej Ci nigdzie nie zrobią. U aleksow mają za to hamownie i ziomka który ma pojęcie o tuningu. U Chrisa w kilku filmach się udzielał. Gość potrafi zrobić logi i je zinterpretować i jak coś boli w silniku to możliwe że to wypatrzy. Tak naprawdę to gdzie Ci bliżej. Ale ac to producent staga także