Wpis z mikrobloga

Hej mirki, poszukuje dobrego SKUTECZNEGO komornika, mam do ściągnięcia dług od pewnego jegomościa w wysokości 12000 złotych do tej pory obecnemu komornikowi nie udało się ściągnąć ani złotówki ale z tego co zauważyłem to nie za bardzo się starał by cokolwiek odzyskać, szukam kogoś takiego kto zamieni w piekło życie dłużnika aż ten zechce łaskawie spłacać swój dług, czy mogli byście kogoś polecić?

#gdansk #gdynia #sopot #trojmiasto #komornik #prawo #kiciochpyta
  • 35
@r4do5 przyjacielu zrozum że mam gościa adres z czasu kiedy powstał dług, to wynajęte mieszkanie nie wiem czy typ tam dalej mieszka, poprzedni komornik zajął wszystkie konta gościa i udało mu sie przez 12 miesięcy ściągnąc 83 grosze, nie za bardzo zależało komornikowi by cokolwiek odzyskać bo przez 12 miesięcy nie ustalił gdzie gość pracuje, pomimo że podawałem komornikowi prawdopodobne miejsce, również wiem że po za listami nawet nie odwiedził typa na
@r4do5 wiesz co z perspektywy czasu wiem że raczej bedzie mi ciężko to odzyskać i nie mówie że to są dla mnie ważne pieniądzę, po prostu chce troche pomęczyć gościa w życiu za to co zrobił ;)
@magiol: I bardzo słusznie. Nie chciałem cię pojechać, że „o, biedaku, 12k to dla ciebie dużo?” Dla mnie np. 12k to dużo. Wydaje mi się, że każdy woli pracę łatwiejszą i lepiej opłacalną dlatego ciężko ci będzie odzyskać ten dług. Może warto rozważyć metody alternatywne. Przejść się po komornikach i pogadać, który byłby chętny, żeby naprawdę zadziałać, co mógłbyś zrobić samemu, żeby pomóc itd. Nie mam doświadczenia w takich sprawach ale
@r4do5 jestem nawet w stanie oddać połowę kwoty komornikowi pod stołem, ważne aby dla mnie był skuteczny, napisałem na wykopie bo ktos może miał podobny problem i zna rozwiązanie, albo może jest tu ktoś kto chciałby zarobić przy odzyskiwaniu tego długu ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@magiol: Jeśli dłużnik udowodni, że nie ma z czego to nawet jak odasz całą tą kasę komornikowi to on i tak nic z tym nie zrobi. Może sprzedaj dług jakiejś chętnej firmie, która się tym zajmuje jak CI tak zależy.