Wpis z mikrobloga

@Obruni: jako politolog odrzucam twoje tlumaczenie poniewaz elementy skladajace sie na zabarwienie ideologiczne nie mogą być wartościowane 1 do 1. Np poglądy gospodarcze nie są równe swiatopoglądowi (z tego co pamietam te slowo jest samo w sobie bledne tzn swiatopoglad - nie ma takiego slowa, ale to juz na marginesie)
@Bitacion: odwrotnie do Ciebie, zauważyłem, że zrobiło się fajnie. Zbanowało furiatów, atari sie nie odzywa.Od dwu dni, mam wrażenie, ze można się powymieniać poglądami, pisać fajne z innymi pozytywnymi ludźmi. Może dlatego, ze mam kupę palantów na czarnolisto i nie widze tego syfu, nawet nie chce sprawdzać, czy żyje w bance, ale dla mnie jest fajnie.
@Fangu: albo jesteś po piwie (ja jestem) albo probujesz brzmieć mądrze, celowo pisząc niezrozumiałą nowomowa, żeby brzmiało dostojniej. Obstawiam to pierwsze i fajnie :). Poglądy gospodarcze jak najbardziej istotne dla światopoglądu. Postrzeganie świata i ideologia, z jaka się identyfikujemy jak najbardziej wplywa na to kim jestesmy.
@Obruni: ja pije od 2 dni :P sry jak bylo to niezrozumiale, ale to jak rozmowy o filozofii - charakteryzuja sie pewnym zbiorem określen. Jak nie znasz konotacji to ciezko to zrozumiec (sam mam spore problemy).
Aby okreslić orientacje polityczną nalezy przyjąć jakiś schemat. japrdl ale musialbym tu duzo napisac, musze pomyslec jak to skrocic wiec wrzuce muzyke na poczekanie
Fangu - @Obruni: ja pije od 2 dni :P sry jak bylo to niezrozumiale, ale to jak rozmow...