Wpis z mikrobloga

#cyberpunk2077 Cyberśmieć to taki Watchdogs 1. Naobiecywali i nic z tego nie wyszło z tym, że Watchdogs, 7 letnia już gra ma lepszą fizykę, interakcje że światem, responsywność świata, dużo lepsze ai przechodniów i policji i @cin123654 nawet z tym nie dyskutuj bo to jest prawda, fakt niezaprzeczalny. Jak można w ogóle Cybergówno nazywać nextgenem znając takie fakty?
  • 13
@serczi: WD1 musiał dostać downgrade bo konsole nie domagały. 720p i 20 - 25 fps już w finalnej wersji. Całe szczęście mody przywróciły wygląd na PC z E3.

Powtórka rozrywki dużo cięć jakościowych z uwagi na słabe konsole - bo przecież jakby to wyglądało PS4 wycięte mechaniki, bo sprzęt nie wyrabia, PC cud miód i malina. A tak na każdej platformie mechanika gry jest identyczna. Zapewne cięcie było przed 1 terminem,
@wykopowicz_ka: Jedyne co watchdogs miał fajniejsze to mechaniki hakowania, ale na tym polegała w sumie gra. Wywalenie studzienki kanalizacyjnej albo zmiana świateł by zatrzymać pościg była fajna. Ja grałem w warchdogs na playu4 i byłem zadowolny, ale cp jest o niebo lepszy wizualnie od wersji konsolowej i lepszy od pctowej ulepszonej. Co do reszty mechanik to sobie poczekam aż ponaprawiają i przejdę ponownie może cyberpunka, albo jak wydadzą dodatki, przeszedłem obecnie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@serczi: jeśli dla ciebie dyskutowanie o grze, robienie screenów czy nagrywanie i publikowanie filmików z gry, w którą się ciągle gra i z której wrażeniami chce się dzielić z innymi graczami na poświęconym temu tagowi to to samo co ciągle hejtowanie gry w którą się nie gra i którą się komuś nie podoba to nie mam pytań ( ͡° ͜ʖ ͡°)