Wpis z mikrobloga

Pije alkohol może parę razy w roku i tylko na imprezie / urodzinach. No i wczoraj byłem na urodzinach. Ale ja nienawidzę tych poranków, gdzie gardło i głowa #!$%@? (°°
Serio wiele razy byłem na imprezie i nie piłem właśnie ze względu na kaca na drugi dzień i taki nieświeży poranek. Wtedy miałem 20 lat, to się wszyscy dziwili, ale dzisiaj już 24, więc starość, to już ludzie rozumieją xD

Człowiek ma 2 dni, gdzie może się wyspać i wypocząć (a nieraz mniej) i szkoda tracić go na kaca ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie wiem, czy ja jestem taki #!$%@?, czy też tak macie?
Najgorzej, że jak się pójdzie na tą imprezę i się trochę wypije, tak że raczej na drugi dzień nie byłoby śladu po tym alkoholu, to wkręca się coś w głowie, żeby więcej wypić i jeszcze ludzie wszyscy wokół krzyczą, że masz pić. A ja mam generalnie słabą głowę, wczoraj wypiłem pół butelki wina (miała chyba 0,7), a nawet może mniej i dzisiaj się czuje nieświeżo.

No i jeszcze ten dym papierosów, już zapomniałem jak to #!$%@?, a na imprezie z ludźmi 25< to chyba każdy jara to gówno co 10 minut (°°

#dziendobry #gorzkiezale #alkohol
  • 2