Wpis z mikrobloga

czy jeśli jestem znudzony życiem w Polsce ( ͡° ͜ʖ ͡°) to mogę na pół roku wyjechać do uk? Mogę pracować w jakimś kołchozie, restauracji obojętne xD chcialbym pomieszkac w londynie jakis czas, tak z nudow xD udaloby sie to zrobić? Pokoj na wynajem, nin, revolut i jazda? xD dodam, ze mam się w Polsce dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°) wyjazd czysto „rozrywkowy” xD kto z Cyganami robił ten w cyrku się nie śmieje xD może będzie fajnie a może wrócę po miesiącu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#anglia #emigracja #uk
  • 16
o kurka wodna, to juz tego brexita zaklepali? juz nie mozna isc w samolot i w ciagu 3 godzin zaczynac nowe zycie w uk?


@familypet Zgadza się, już nie można, przez Brexit. Jak nie masz przynajmniej pre-settled status,.to musisz załatwiać wizę ))¯_(ツ)_/¯
@Budo: Monzo i Starling da się założyć od razu po przylocie? Revolut wybił się na tym, że dawał konto każdemu, a zwykłe banki niespecjalnie. Starlinga używam i lubię najbardziej (a Monzo miałem bo jest włączone do switch scheme), do obu potrzebowałem dokumentu z adresem, ale może teraz już tego nie wymagają?
@marekmarecki: chociażby w tym, że to banki i pieniądze masz chronione według zasad fca. Revolut to nawet nie jest bank. Przewalutowania są tanie, wypłaty z bankomatów za darmo. Karty monzo i starling to karty bankowe normalnie, które możesz wszędzie podpinać i używać jako debetówek. W revolucie nie, bo to nie bank i ich karta nic nie znaczy... no jakie ma revolut zalety?