Wpis z mikrobloga

@Jagoo: uspokój się. Kawa to w zasadzie woda i odrobinę kofeiny i jak lubisz to nie widzę przeciwwskazań. Inna sprawa, ze to może być pretekst aby uwolnić się od nałogu.
Jak masz jakieś ciekawe źródło na ten temat to daj, bo może czegos nie wiem i namawiam Cie do złego :-)
@Trybun_Plebejski tak w skrócie, mam za sobą 15 lat zaburzeń odżywiania, moja relacja z jedzeniem była zła. Mam odruch wymiotny praktycznie po większości produktów, wiecznie zero siły, zero energii, znajomi przekonali mnie na wege na jakiś czas i jeszcze bardziej mnie #!$%@?, zatrzymana kupa, brzuch napięty jak w ciąży, zatrzymana woda. Do tego zatrzymana woda ciągle, no masakra. Więc szukam opcji jedzwniowej dla siebie. A że zawsze uwielbiałam jeść mięsko i tylko
@Jagoo Ciekawe, czyli powody dosyć konkretne i poważne. Ja niczego takiego nie miałem nigdy ale kiedyś sam bym spróbował tej diety. Ona tak działa normalnie, że po takim jednym porządnym obiedzie nie chce ci się już nic jeść? Drugie pytanie to tłuszcz do smażenia, trzeba wykorzystywać tylko tłuszcze zwierzęce? Nie można niczego usmażyć na oleju?
@Trybun_Plebejski pytaj o szczegóły znawców spod tagu keto i carnivore, oni tam dobrze piszą. Mi zależy zależy na najadaniu się, póki co działa. Co do tłuszczu to tylko od zwierzątek
@luk04330 pełna, bardzo pełna, nasycona i w końcu nie czuje głodu zaraz po zjedzeniu. O dziwo pełnego żołądka nie wywaliło mi jak zawsze brzucha, to też nowość. Porcje chyba mam za duże, ale to nie dojadam i jak zostanie coś na potem, a poczuje ssanie to kończę posiłek.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Jagoo: Moim zdaniem jednoczesne przejscie na carnivore i odstawienie kawy to zły pomysł. Za duży szok dla organizmu. Jak cos będzie się dziać to nie będziesz wiedziała jaki jest powód. Np ból głowy. Spróbuj dietę kilka tygodni a później zajmij sie kawą. Ja jestem na carni juz jakies trzy lata i kawę piję codziennie.