Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Czy na YouTube są jakieś normalne kanały dla 8 latka? Jak zobaczyłem co yt proponuje to zacząłem się zastanawiać czy ktoś jeszcze tworzy normalne filmy a nie jakieś gówniane filmy z life hackami, albo idiotami co drą ryja.
(Na yt wiem, że jest dużo wartościowych materiałów ale napewno nie są to rzeczy co zaciekawią 8 latka)

#kiciochpyta #youtube #dzieci
  • 7
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Matias_Moa_Viecki: Wydaje mi się że to i tak najlepszy wybór bo na yt pełno niezbyt odpowiednich rzeczy dla dzieci chociaż po ostatnich aferach yt dokładniej sprawdza filmy i wymaga od twórców oznaczania czy dany film jest dla dzieci a yt kids odsiewa nieodpowiedni content od odpowiedniego.Może są jakieś programy co pozwalają tylko polskie filmy wyświetlać ale to niestety nie znam.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Matias_Moa_Viecki: alternatywa Davinci kids.

Natomiast ja przy swoich przyjąłem zasadę że oglądają przy mnie i jak jest przesada to każe swoim wyłączyć.
Chodzi o to żeby z dzieciakami miał o czym pogadać.
Jak lubi minecraft to polecam roxmb i minecraft na obcasach. Dla mnie strata czasu ale przynajmniej mówią w miarę poprawna polszczyzną
@Matias_Moa_Viecki: Netflix duuużo lepszy i też istnieje netflix kids, przynajmniej obejrzy coś wartościowego, nie tylko seryjnie produkowane filmiki. Niezależnie od płci dziecka polecam na przykład bajkę she-ra. Jest też tam duży wybór kreskówek studia ghibli, polecam na przykład narzeczoną dla kota