Wpis z mikrobloga

@Niewiemja: a czy Aji Fantasy to nie była jakaś selekcja z krzyżówki Starfish x Lemon Drop? W sumie fajny byłby krzak z różnymi kolorami tej samej odmiany, albo tym samym kolorem różnych odmian. Problem tym w tym, że jak potem przypadkiem padnie, to będzie bardziej szkoda, niż takiego zwyczajnego. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
a czy Aji Fantasy to nie była jakaś selekcja z krzyżówki Starfish x Lemon Drop?


@HansLanda88: A w sumie nie mam pojęcia jak powstał fantasy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ten będzie bardziej kolorowy o ile sie uda, mam jeszcze zamiar naszczepić na nim tabasco, habanero black, habanero white i może nagą jolke ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@gobi12: Tak też będe kombinował ale w internetach widziałem że jednak szczepią na przezimowanych to tak też próbuje ( ͡° ͜ʖ ͡°) W tamtym roku próbowałem sadzonke do sadzonki, pewnie by sie udało no ale nie dopilnowałem wilgotności i padło, zobaczymy jak będzie w tym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dużo większa szansa powodzenia dwie sadzonki w tym samym wieku


@gobi12: Chociaż jakby sie uprzeć to w tym samym wieku teoretycznie są bo te naszczepienia są pobrane z przezimowanego lemon dropa :D
@gobi12: Próbuje wszystkiego, nie tylko tego co najłatwiej ( ͡° ͜ʖ ͡°) A nuż zadziała ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gliny nie mam, mam tylko zwykłą maść ogrodniczą ale może wystarczy. W tamtym roku po prostu robiłem w łodydze nakłucie igłą i wsadzałem tam siewke, zrastało sie to bez problemu tyle że uschło później bo głupi postawiłem zaraz obok grzejnika bez żadnego zabezpieczenia