Wpis z mikrobloga

@zebra_na_pasach: Obecnie używam Logitech K120 więc taka za 250zł wydaje się być porządna :) Do pracy na co dzień kupię MX Keys, jak już przesiądę się na nową platformę. Szukam czegoś budżetowego do CS:GO, a za jakiś czas planuję kupić coś porządnego na dłużej.
@zebra_na_pasach: A jakie są na dłuższy czas? Bo ogólnie to z tego co widzę wszystkie klawiatury mają 2-letnią gwarancję, a sama cena jakiejś długowieczności nie gwarantuje. Sam miałem Qpad MK-80, pożyła trochę więcej niż te 2 lata, ale wieczna też nie była.
@zebra_na_pasach @Jan_K : z reguły większy budżet gwarantuje lepszą jakość i trwałość. Jednak już kilkakrotnie przekonałem się, że w niższych przedziałach cenowych też można znaleźć perełki. Zastanawia mnie, czy poza różnicą w jakości wykonania można również zauważyc różnicę w działaniu takiej taniej klawiatury vs taka za 350-500zł?
@panmercedes: Ciężko to będzie stwierdzić, z racji istnienia różnych marek, klawiatur z różnymi przełącznikami i tego, że większość osób nie miała styczności z dużą liczbą modeli. Opinie na wykopie będą raczej mocno subiektywne, może istnieją jakieś kanały, czy strony które testują klawiatury. Ja sam miałem tylko tego MK-80 na Cherry Blue, który był raczej high-endem, a obecnie wziąłem bardzo budżetowego SAVIO Tempest RX TKL Outemu Brown. Ale ciężko porównać dwie klawiatury