Wpis z mikrobloga

No i Panowie z Kanału Sportowego znowu wyruchali kogoś wspierającego aukcje charytatywne xD Chociaż od początku było mówione, że ten kto wpłaci najwięcej to dostanie obiecaną nagrodę. Otóż tym razem nie dostanie, gdyż ukrywał swoje wpłaty. Może miał jakiś ważny powód, nie im to oceniać. Nie było mowy, że takie wpłaty nie będą brane pod uwagę i nagle po fakcie się okazuje, że zmieniają zasady i #!$%@? dostanie. Brawo Panowie, rzeczywiście nowa jakość.
#kanalsportowy
  • 11
Nie było mowy, że takie wpłaty nie będą brane pod uwagę i nagle po fakcie się okazuje, że zmieniają zasady


@JanSebastianCadillac: nie chce mi się szukać i przeglądać zapisu streama, ale na 100% Stanowski mówił na zebraniu zarządu żeby nie ukrywać wpłat, bo nie będą mogli dojść od kogo są.
@rozbojnikalibaba: a może i masz rację, nie chce mi się wertować zapisu streama. Już mniejsza o to. No ale dla mnie logiczne jest, że żeby wygrać licytację odbywającą się na jakiejś zewnętrznej platformie muszą widzieć i kwoty i nick wpłacającego żeby to zsumować.