Wpis z mikrobloga

@StaraSzopa: tez nie do końca, jak masz więcej kapitału, to bardziej ciągnie. Początkowo, te odsetki z binance, czy farmingu, to są drobne i uznajesz, ze nie warto ryzykować dla paru dolców, ale jak masz więcej kapitału i policzysz, ze te odsetki mogą dać naprawdę fajną kasę, to ciągnie jeszcze bardziej.
@Stolbilardowy: tyle, że jest jeszcze gorzej niż myślisz:))). Poza trzymaniem na binance jest, jeszcze trzymanie/farming na bakeryswap i pancakeswap to niby większe ryzyko, bo następny pośrednik, ale jak zrobiłem research, to mi wyszlo, ze jeden pies, bo wszystko to trzyma za dupę pan CZ, właściciel binance, wiec jakby się wyłożyło, to wszystko się wyłoży. Na bakeryswap za stakowanie ETH jest 60-80% APY, a za jakieś gówniane alty odsetki mają po 200%APY,
@Obruni: woo 200%? To musi być wałek ( ͡° ͜ʖ ͡°) chyba tak zrobię, że bnb zostanie sobie na binance, bo w sumie co za różnica, eth będzie tam mieszkał tak długo jak nie uzbieram 23eth czy ile trzeba mieć, żeby samemu stakować, a btc będzie szedł prosto na ledgera.
@Stolbilardowy: nie potraktuj mnie jak naganiacza proszę, bo nie o to mi chodzi, a nawet sam mam bekę z tego jak daje sie wciągać :)), ale jak juz trzymać ETh na binance, to dlaczego nie na bakeryswap, skoro właściciel jest ten sam i jak jebnie, to wszystko razem, a na Bakery sa zdecydowanie lepsze warunki. Zdjęcie poniżej. aaa 32eth, nie 32 :) i ważne! przy stakingu można sie przejechać na "impermanent
Obruni - @Stolbilardowy: nie potraktuj mnie jak naganiacza proszę, bo nie o to mi cho...

źródło: comment_1614634483H5Y07nz0ibrz07GCdng0Cf.jpg

Pobierz
@Stolbilardowy: miesiąc temu tez nie wiedziałem :)), kiedyś uznałem, ze ten cały farming, to podupione jest i odpuściłem. Jednak jest tu kilka raf i pułapek. Trochę czasu i kasy mnie kosztowało, zanim to pojąłem, jakbyś potrzebował to pytaj. Po co odkrywać Amerykę na nowo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Obruni: możesz wytłumaczyć jaką władzę nad tymi projektami ma właściciel Biance? Czy binance Smart chain nie jest zdecentralizowane?
@Obruni doedukowalem się już, bardzo ciekawy temat, przy okazji lepiej zrozumiałem defi, Smart kontrakty i te całe otoczenie.

Liquidity poole to genialny wynalazek (ʘʘ). Im więcej się o tym dowiaduję, tym bardziej jestem przekonany, że tak właśnie kształtuje się przyszłość. Ja nie skorzystam, bo impermanent loss byłoby hedgem do moich celów, ale będę o tym pamiętał na przyszłość.
@Bonetti: no nie jest, BNB w sumie nawet nie powinno się nazywać kryptowaluta, Jeśli za wzorzec przyjmiemy tu BTC, to BTC nie ma właściciela, nikt nie może samodzielnie decydować o przyszłości BTC, zmiany są możliwe, ale na nie musi się zgodzić znakomita większość zainteresowanych- górników i deweloperów, bez wchodzenia w szczegóły jakiekolwiek zmiany w bitcoinie wymagają zgody większości zainteresowanych, wiec to nie jest łatwe do przeprowadzenia, ale tez w tym zawiera
@Stolbilardowy: możesz stakowac np ETH- BETH, albo stable coiny BUSD-USDT, tu ratio jest zawsze 1;1, wiec nie ma ryzyka impermanent lost. Wyjątkowo ciekawe tu jest właśnie stakowanie stable coinow. Tak naprawde nie dotykasz krypto, pożyczasz dolary, jednocześnie masz kilkadziesiat procent APY. zobacz na print screenie po prawej - tu pożyczasz dolary, zmiany krypto nie mają znaczenia, a jednak jest 45% rocznie WOW
Obruni - @Stolbilardowy: możesz stakowac np ETH- BETH, albo stable coiny BUSD-USDT, t...

źródło: comment_1614645645yhh9Lvar1gluxDkq0gNa2x.jpg

Pobierz