Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem tego. Organizują turniej w warzone, który polega na tym, że grasz przez dwie godziny na bambikowych serwerach z jakimiś randomami i kto nastrzela więcej przez ten czas ten wygrywa.
Co #!$%@? xD
Masz grę Battle Royale, której zasady same w sobie są zajebistym turniejem to nie, #!$%@?, wymyślaj jakieś gówno.
Przecież jakby tak #!$%@? na jedną mapę wszystkich zawodników, którzy by się między sobą tłukli to byłoby złoto, mega emocje, sprawdzian wszystkich umiejętności graczy. Nie mówię, że jedna gierka i nara, ale np. 10 gierek na tych zasadach i najlepsi ogółem wygrywają.
Zamiast tego oglądasz to samo gówno co codzień na streamach.
A idź pan w #!$%@?.
#warzone #leh #callofduty
  • 13
@wcfilmowe: polecam obejrzeć twitch rivalsy ktore były organizowane na customowych serwerach, ta gra nie nadaje sie do tego bo w takich grach najważniejsze jest to kto kogo pierwszy zobaczy bo ttk jest bardzo mały w porównaniu np do fortnite czy apexa i jest to nudne do oglądania bo każdy campi
@wcfilmowe: Był przecież ostatnio taki turniej. Sama przyjemność w oglądaniu. Typy, który wiecznie narzekali, że inni campią nagle bali się wychylić z domku bo był problem. Z drugiej strony gracze, którzy grają mocno taktycznie nie mieli problemu z robieniem tego co zawsze. Taktyka>akcja.
Dlatego tacy jak Its_iron, Opmarked, Shadedstep itd. zawsze będą kilka poziomów wyżej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wcfilmowe: no ale też nie będą jeździć fura z trophy i podjeżdżać każdej kropki 1vs3. Gra będzie bardziej statyczna. Masz rację gra jest pod turniej, ale nie jest on tak efektowny jak bicie bambikow.
@wcfilmowe: dodatkowo mocno mnie bawi kolejna rzecz. Dzisiaj rano oglądałem stream Miniuwy, który trenował z JJokocza i Izakiem. Do tej pory myślałem, że trening to sprawdzenie nowej broni, dodatków do niej, jakiejś taktyki itd. Lecz nasi "prosi" od godziny 12, sprawdzali tylko na jakim VPN'ie są słabsi gracze (po kolei sprawdzali serwery Turcji, Uzbekistanu, Finlandii potem już zrezygnowałem z oglądaniem tego kabaretu).
W porównaniu wczorajszy zwycięzca (team aydan) cały wieczór grał
@slonio121: no i zajebiście, trochę taktycznego grania, a nie tylko jechać na bambików i strzelać jak do kaczek. Jeśli kogoś nudzi chwilka rozkminy i gra taktyczna, zajmowanie pozycji itd w 20 minutowej grze to ja nie wiem xD przecież oglądanie tego leha jak strzela do bambinosów w kółko to tak jakby jarać się jakby pros w Fifę grał z kompem na amatorze.
@wcfilmowe: nie oglądam zbytnio streamów ani ich skrótów, ale JGOD czasami włączę i pokazywał jakiś pro turniej, to oni podlecieli helką na krawędź mapy 2 minuty (!) przed zrzutem z gry i siedzieli w miejscu i czekali na niego. No emocje w #!$%@?. Ta gra nie nadaje się do tego typu turniejów.