Wpis z mikrobloga

Dziś na #neurolista wpis okolicznościowy, ponieważ w ostatnich dniach dużo się zadziało... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W moją stronę padały rozmaite zarzuty i wyzwiska: że jestem "pisowskim dzbanem" i dowodzę jakiejś brygadzie pisowskich trolli oraz że jestem "fanatykiem PiS-u i Zbigniewa Ziobry", obrazki sugerujące, że jestem "zawsze z PiS-em".
Nic to, że:
1. Mając do wyboru więcej niż dwóch kandydatów i poza wyborami samorządowymi na tę partię głosowałem ostatnio w... 2011 roku, o czym pisałem już wcześniej na Wykopie,
2. Najbliżej mi do #konfederacja (konkretnie do partii #korwin), co wychodzi nawet po wykonaniu testu na #mypolitics
3. Zdarzy mi się od czasu do czasu wykopać jakieś RiGCz-owe znalezisko krytykujące rząd,
dla nich jestem jakimś partyjnym aparatczykiem! xD

Sugeruje się również, że jestem "prawackim dzbanem", a nawet gorsze rzeczy jak na przykład spożywanie bardziej stałych produktów przemiany materii poprzez zmianę kilku pierwszych liter w moim nicku... Tego ostatniego na szczęście nawet moderacja nie była w stanie przełknąć. Próbuje się też mnie skompromitować jakimś zestawieniem, które niby ma wykazać, że masowo wykopuję fejki (a dokładnie kilkadziesiąt razy w ciągu ponad czterech lat). O tym, że zestawienie to nie jest najlepszym na to dowodem nie będę się po raz kolejny rozpisywał - wie to myślę każda konserwa, która miała do czynienia z jakimś gagatkiem wrzucającym screeny i traktującym wyplute przez stronę dane jako wyrocznię... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No dobra, żeby nie było, że narzekam tylko na swoją niedolę... Okazuje się, że konserwa musi pilnować się nie tylko przed napisaniem jakiegokolwiek epitetu skierowanego w stronę neuropka (pozdro dla @L3stko, cieszę się, że jesteś już z powrotem, czekamy na @SynGromu!), ale również przed... zakopaniem znaleziska do którego wcześniej zwołały się neuropki! xD @Latarneko, @Arwern - #pdw #wolamyzbanowanych - trzymajcie się tam! Tu jeszcze jeden wpis na ten temat autorstwa mireczka @Noxgate. Sam też jestem na cenzurowanym u neuropków - ponieważ ośmieliłem się zakopać ich znalezisko w dwie minuty po jego wstawieniu. Mimo, że normalnie wszedłem w link na mirko i wyraziłem swoje zdanie - tak samo, jak ci wszyscy zawołani do "zapoznania się ze znaleziskiem". W momencie, gdy zakopałem tamto znalezisko, było już 21 wykopów... ¯\_(ツ)_/¯

#moderacjacontent #neurolista (zachęcam do obserwowania!) #4konserwy #bekazlewactwa
@niemamnasmsy
  • 23
@Nevak: Odnoszę wrażenie, że nie rozumiesz sytuacji, przed jaką staje wielu ludzi w II turze wyborów, gdy brakuje w nich kandydata, na którego głosuje się w I turze. Wtedy wybiera się tego, który jest mniejszym złem - nie jest to żaden dowód na miłość, fanatyzm czy powiązania finansowe. A teraz wybacz, że usunąłem tamten Twój komentarz - jakoś nie lubię wulgaryzmów, zwłaszcza kierowanych w moją stronę. ( ͡° ͜ʖ
@El3xetor: To Ty się żalisz (i to już po raz drugi), że pominąłem jakieś znaleziska, mimo, że
1. Takie sytuacje zakładałem od samego początku (o czym pisałem Ci gdy żaliłeś się po raz pierwszy)
2. Sam nie chcesz (lub nie jesteś w stanie) udowodnić, że tak w istocie było, gdy Cię o to prosiłem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)