Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Chciałbym sobie kupic konsolę, zeby ot tak sobie w coś pograc od czasu do czasu. Moja ostatnia przygoda to PS2 także wcale nie jestem na bieżąco, a myślę, ze na początek wydawać tyle na PS5 tez nie ma sensu, czy PS4 teraz bedzie dobrym pomysłem? Czy moze XBox One?
#xboxone #xbox #playstation #ps4
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Thrandvil: jestem w takiej samej sytuacji co ty, ostatnia konsola to ps2. Wybrałem Xbox one s bo dobra ofertę znalazłem za używany. Nie spieszy mi się do najnowszej generacji bo i tak nigdy na bieżąco nie byłem z grami. A czy Xbox czy PS4 to już chyba w zależności czy na ekskluzywach tobie zależy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@fanti: kurde poziom kultury tej wypowiedzi jak na wykop mnie zamurował ( ͡° ͜ʖ ͡°) no dla opa może i racja, że będzie w porządku. Chyba źle zrozumiałem komentarz, ze ta ska to taki wypas i chciałem wyprowadzić z błędu. Jak komuś nie zależy na grafice czy płynności to może chyba być. Nie wiem bo nie mam, no ale skoro na xx starsze gierki tną to co
@Thrandvil: bierz Series S. Do wyrwania za 1200 a normalnie za 1349.
Kupiłem 2 tygodnie temu, ostatni kontakt miałem w 2011 roku z 360-tką, a tak to od kilku lat tylko switch.
Przez 2 tygodnie wydałem na gry 160 zł - a kupiłem 8. Na razie ogrywam to co mnie ominęło przez te ładnych pare lat a gamepassa dostałem od MS za 4 zł. Nie ma się co zastanawiać - nowa
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Thrandvil: jeśli kupisz teraz PS4 to będziesz bardzo zadowolony. Gry tanie i jest ich masa. Zwykła slim 500gb wystarczy ci.I od razu wykup psplus na rok. Szukaj w promocji za ok 160 zł.W tym miesiącu są świetne gry